Reklam
$ DOLAR → Alış: 8,82 / Satış: 8,85
€ EURO → Alış: 10,35 / Satış: 10,39

Türkiye Birincisi Ömür Abay’dan Vefa Yüklü Mesaj

Türkiye Birincisi Ömür Abay’dan Vefa Yüklü Mesaj
  • 18.06.2016
  • 3.523 kez okundu

13319817_279744032413986_1438277006487479700_nTemel Eğitimden Orta Eğitime Geçiş (TEOG) Sınavında bütün soruları doğru yanıtlayarak Türkiye birincileri arasına giren Çemişgezek İstiklal Ortaokulu Öğrencisi Ömür Abay, okulundan mezun olurken duygu ve vefa yüklü mesajıyla öğretmenlerine ve arkadaşlarına veda etti.

Eğitim ve öğretimi boyunca kendisine emek veren öğretmenlerine teşekkür eden Abay, öğretmenleriyle çekildiği fotoğrafları paylaştığı kendi sosyal medya hesabında Ülke çapında sağladığı başarısını öğretmenleriyle paylaştı.

Kendisinin başarısında öğretmenlerinin büyük özverisinin bulunduğunu belirten Türkiye’nin birincisi Ömür Abay, vefa yüklü mesajında; “Bana bu başarıları yaşatan canım öğretmenlerim; Sizler bana,hayattaki zorluklara karşı direnmeyi öğrettiniz. Başarılarımı da sizinle beraber yaşadım,başarısızlıklarımı da. Ama beni mutlu eden şu ki,siz bana başarısızlıklarımda da destek oldunuz. Yanlış yaptığım soruları bıkmadan,usanmadan anlattınız bana. Kitaplarım bitti,kitap verdiniz. “Yeter ki sen yap” dediniz. Bazen yanlış yaptığımda kızdınız,darıldınız ama sonra affettiniz. Bir daha yanlış yapmamam için elinizden geleni yaptınız. Üzüldüğümde, benimle beraber üzüldünüz. Sevindiğimde, siz de sevindiniz. Gönül isterdi ki daha iyi olayım. Ama elimden bu kadarı geldi. Hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Lütfen haklarınızı helal edin. Zeynep hocam sizinle fotoğraf çekmeye geldim Ama müsait değildiniz. O yüzden fotoğrafınızı atamadım. Kusura bakmayın lütfen.” İfadelerine yer verdi.

Bizler de cemisgezekliyiz.com olarak, Ömür Abay’a Çemişgezek ilçesine tattırdığı başarısından dolayı teşekkür ediyor. Yolunun- Bahtının açık olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyoruz.

Yolun Açık Olsun Zarif Çocuk…

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ