Reklam
$ DOLAR → Alış: 8,82 / Satış: 8,85
€ EURO → Alış: 10,35 / Satış: 10,39

Milli Eğitim Müdürü İzzet Demir Okul Ziyaretlerini Sürdürüyor

Milli Eğitim Müdürü İzzet Demir Okul Ziyaretlerini Sürdürüyor
  • 13.12.2018
  • 2.017 kez okundu

çemişgezek

 

 

 

Çemişgezek Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir, okul ziyaretlerini sürdürüyor.

Çemişgezek Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir ve beraberinde Şube Müdürü Bedri Gülcemal Ardıç ile birlikte Sarıbalta İlkokulu/Ortaokulu’nu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir, okulun fiziki koşullarını incelemesinin ardından okulun idareci ve öğretmenleriyle bir araya gelerek eğitim ve öğretim durumunu değerlendirdi.

Okulun öğrencilerini de ders ortamında ziyaret eden Demir,  öğrencilerle sohbet etti. Önerilerde bulundu.

Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir, fırsat buldukça ilçedeki okulları ziyaret ettiklerini ifade ederek, ilçenin başarı grafiğinin daha da üst seviyelere taşınması için çaba gösterdiklerini, eğitim kadrolarıyla birlikte başarı konusunda hassasiyet ve çabalarının devam edeceğini söyledi.

 

çemişgezek milli eğitim müdürlüğü (1) çemişgezek milli eğitim müdürlüğü (2) çemişgezek milli eğitim müdürlüğü (3) çemişgezek milli eğitim müdürlüğü (4) çemişgezek milli eğitim müdürlüğü (5) çemişgezek milli eğitim müdürlüğü (6) çemişgezek milli eğitim müdürlüğü (7) çemişgezek milli eğitim müdürlüğü (8) çemişgezek milli eğitim müdürlüğü (9) çemişgezek milli eğitim müdürlüğü (10) çemişgezek milli eğitim müdürlüğü (11) çemişgezek milli eğitim müdürlüğü (12)

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ