Reklam
$ DOLAR → Alış: 8,27 / Satış: 8,30
€ EURO → Alış: 9,98 / Satış: 10,02

Halk Eğitimi Planlama Ve İş Birliği Toplantısı Yapıldı

Halk Eğitimi Planlama Ve İş Birliği Toplantısı Yapıldı
  • 17.02.2018
  • 2.139 kez okundu

ahhalkeğitim (6)

 

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez’in başkanlığında, Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İş Birliği Komisyon Toplantısı yapıldı.

Çemişgezek Öğretmenevi Çok Amaçlı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez ile birlikte Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy, İlçe Jandarma Komutanı Özgür Çelebi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Metehan Kaçar, Kamu kurum ve kuruluşlarının idarecileri ile STK Temsilcileri katıldı.

Çemişgezek Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Metehan Kaçar açılan kurslarla ilgili bilgiler verirken,  açılması planlanan kurslar ile ilgili katılımcılar görüş ve önerilerini belirtti.

Katılımcıların görüş ve önerilerinin imkanlar çerçevesinde değerlendirileceğini söyleyen Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, İlçedeki resmi, özel ve sivil toplum kuruluşları ile hayat boyu öğrenme kapsamında, eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi, planlanması ve kurumlar arasında iş birliği ve koordinasyonun sağlanması, etkinliklerin birlikte planlanması ve uygulamaya konulması ve verimliliğin artırılmasını hedeflediklerini belirtti.

İlçenin genel sorunlarının da görüşüldüğü toplantı, dilek ve temennilerle sona erdi.

 

ahhalkeğitim (2) ahhalkeğitim (4) ahhalkeğitim (6) ahhalkeğitim (7)

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ