Reklam
$ DOLAR → Alış: 8,50 / Satış: 8,54
€ EURO → Alış: 10,04 / Satış: 10,08

Çemişgezek’te Uyuşturucu İle Mücadele Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı

Çemişgezek’te Uyuşturucu İle Mücadele Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı
  • 09.11.2018
  • 1.226 kez okundu

ana

 

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez’in başkanlığında geniş katılımlı “Uyuşturucuyla Mücadele İlçe Koordinasyon Kurulu” toplantısı yapıldı.

Düzenlenen toplantıya, Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, İlçe Jandarma Komutanı Özgür Çelebi, Emniyet Amiri Cem Ezgi, Kamu kurum ve Kuruluşu Amirleri, STK. Temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Toplantıda, uyuşturucuyla mücadelede kararlılığın devam ettirilmesi, mevcut durumun tespit edilmesi, ilave alınacak tedbirler ve sosyal farkındalık projelerinin planlaması değerlendirildi.

Uyuşturucu ile mücadele konusunda alınacak tedbirlerin görüşülmesiyle beraber eğitim, sağlık, tarım, turizm, ulaşım ve güvenlik gibi konularda da ilçenin genel durumu görüşüldü.

İlçede çok fazla uyuşturucuyla alakalı olayların yaşanmadığına dikkat çeken Kaymakam Kazez, “İlçe Emniyetimiz ve Jandarmamız etkin çalışmalar yaparak, ilçede uyuşturucu kullanımı, yaygınlaştırılmasını engelleme konusunda büyük çabalar sarf etmektedir. Uyuşturucuyla mücadelede toplumun bütün kesimleri sorumluluğu üstlenmek zorundadır. Gerçekleştirdiğimiz toplantımıza yoğun katılım olmuşken, Uyuşturucuyla Mücadelenin yanında genel durum değerlendirmesi de yaptık.  Yapacağımız her işte, alacağımız her kararda vatandaşlarımızın fikir ve düşüncelerini son derece önemli görüyoruz. İstiyoruz ki, halkımız fikir ortağımız olsun. Bu günde ilçe merkezimiz ve köylerimizdeki muhtemel eksiklikleri sohbet ortamında ele alarak çözüm odaklı görüşmeler yaptık. Zaman zaman vatandaşlarımızla, kamu kurumlarımızla, STK Temsilcilerimizle bir araya gelip durum değerlendirmesi yapmaya devam edeceğiz” dedi.

 

ana DSC_0001 DSC_0006 DSC_0008 DSC_0010 DSC_0012 DSC_0016 DSC_0019 DSC_0024 DSC_0027 DSC_0032 DSC_0035 DSC_0038 DSC_0039 DSC_0046 DSC_0049

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ