Reklam
$ DOLAR → Alış: 8,27 / Satış: 8,30
€ EURO → Alış: 9,98 / Satış: 10,02

Çemişgezek’te huzur ve güvenlik toplantısı yapıldı.

Çemişgezek’te huzur ve güvenlik toplantısı yapıldı.
  • 20.02.2017
  • 1.971 kez okundu

çemişgezek huzur güvenlik toplantısı

 

 

 

Çemişgezek’te huzur ve güvenlik toplantısı yapıldı.

Anaevi’nde yapılan geniş katılımlı toplantıya Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Özgür Çelebi, Emniyet Amir Vekili Müslüm Yılmaz, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile köy ve mahalle muhtarları katıldı.

Toplantıda ilçenin genel asayiş ve güvenliği ile ilgili konular başta olmak üzere, ilçe genelinde hizmetlerin sağlıklı yürütülebilmesi, öncelikli sorunların çözümü gibi konular ele alındı.

Bütün katılımcıların görüşünün alındığı toplantıda konuşan Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, Çemişgezek’in genel olarak değerlendirildiği güzel bir toplantı olduğunu,  bu açıdan da fikirlerini paylaşan tüm katılımcılara teşekkürlerini dile getirdi.

Temel amacın asayişi ve ilçede varolan huzur ortamını korumak ve katkı sunmak, istişare ile belirlenen sorunların çözümü noktasında atılacak adımları belirlemek olduğunu belirten Çemişgezek Kaymakamı Harun kazez, “Muhtarlarımızla, vatandaşlarımızla zaten sürekli iletişim halindeyiz. Kurumlarımızın yöneticileriyle birlikte muhtarlarımızı, sivil toplum kuruluşu temsilcilerimizi yüzleştirerek muhtemel sorunların çözümü konusunda şeffaf, etkin ve hızlı bir şekilde vatandaşa mazeret üretmeden hizmet ulaştırmayı amaçlıyoruz.” İfadelerine yer verdi.

Yaklaşık 3 saat süren toplantı, dilek ve temennilerin ardından sona erdi.

 

 

 

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ