Reklam
$ DOLAR → Alış: 8,50 / Satış: 8,54
€ EURO → Alış: 10,04 / Satış: 10,08

Çemişgezek’te Esnaf Teşkilatları Seçim Yaptı

Çemişgezek’te Esnaf Teşkilatları Seçim Yaptı
  • 11.03.2018
  • 2.925 kez okundu

çemişgezek esnaf (1)

 

Çemişgezek ilçesinde faaliyet gösteren Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Esnaf Kefalet Kooperatifi’nin olağan Genel kurul toplantıları eşzamanlı olarak yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Çemişgezek ilçesinde 1966 yılından beri faaliyet gösteren Esnaf ve Sanatkârlar Odası ve Kredi,  Kefalet Kooperatifi’nin yıllık olağan genel kurul toplantısı üyelerin ve ilçe dışından gelen konukların yoğun katılımıyla ilçede bir kafeteryada yapıldı.

Yapılan olağan genel kurul toplantısına; Tunceli Esnaf Odaları Birliği Başkanı Hıdır Belice,  Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İl müdürü Cevat Salman, Elazığ Halkbank şube müdürü Murat Altıparmak, İl Şoförler Odası Başkanı Erdal Büyüktaş, Pertek ve Hozat ilçelerinin oda ve kooperatif başkanları ve Çemişgezek ilçe esnafı katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunmasıyla başlayan olağan genel kurulda ilk olarak Başkanlık divanı oluşturuldu. Yönetim Kurulu adına Oda başkanı Öztan Önal tüm konuklara hoş geldiniz konuşması yaparak, Kooperatif ve esnaf odasının faaliyet, gelir-gider raporunu, bilançosu ile tahmini bütçesini katılımcılarla paylaştı. Esnaf kredi kooperatifinin ve Esnaf Odasının faaliyetleri üyeler tarafından oy birliği ile ibra edilerek seçimlere geçildi.

Tek liste oylama ile yapılan her iki seçim neticesinde Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifinin ve Esnaf Odasının yeni yönetim ve denetim Kurulları oluşturuldu.

Olağan her iki genel kurul toplantılarının ardından konuklara yemek ikramı yapılırken, Çay sohbetiyle program sona erdi.

Yapılan genel kurul seçimlerinin sonucunda;

Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi yönetim kurulu başkanlığına Fahri Savaş Somyürek, Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlığına ise Öztan Önal tekrardan seçilerek güven tazelediler

 

 

çemişgezek esnaf (1) çemişgezek esnaf (2) çemişgezek esnaf (3) çemişgezek esnaf (4) çemişgezek esnaf (5) çemişgezek esnaf (6) çemişgezek esnaf (7) çemişgezek esnaf (8)

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ