Reklam
$ DOLAR → Alış: 8,50 / Satış: 8,54
€ EURO → Alış: 10,04 / Satış: 10,08

Çemişgezekli Çiftçiler Malatya Tarım Fuarını Gezdi

Çemişgezekli Çiftçiler Malatya Tarım Fuarını Gezdi
  • 15.04.2016
  • 2.013 kez okundu

a

Çemişgezek Ziraat Odası Başkanlığının organizasyonuyla, Çemişgezekli Çiftçiler Malatya’da açılan 10. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine Hayvancılık ve Gıda Tarım ve Hayvancılık fuarına katıldılar.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından Mişmişpark’ta düzenlenen Tarım ve Hayvancılık Fuarını Çemişgezek’ten yaklaşık 100 çiftçi hiçbir ücret ödemeden görme ve inceleme imkanı buldu.

Çemişgezek Ziraat Odası Başkanlığının organizasyonuyla, 2 otobüsle Malatya fuarına giden çiftçiler, gün içerisinde gezilerini tamamlayarak ilçeye geri döndü.

Fuara yaptıkları geziyi değerlendiren Çemişgezek Ziraat Odası Başkanı İsmet Aksakal açıklamasında; “Çiftçilerimizin gelişimini sağlamak, tarım ve hayvancılık alanında çiftçilerimizle birlikte teknolojiyi takip etmeyi önemli buluyoruz. Bu amaçla geçen yıl çiftçilerimizin yoğun katılımı ile birlikte Diyarbakır Tarım ve Hayvancılık Fuarına katılmıştık. Bu yıl da çiftçilerimizin de talebi üzerine Malatya Tarım ve Hayvancılık Fuarına katıldık. Önümüzdeki yıllarda da daha kapsamlı düzenlenen fuarlara katılmayı düşünüyoruz. Malatya fuar gezimizin çiftçilerimiz açısından faydalı geçtiğini düşünüyoruz.  Çemişgezek’teki Çiftçilerimizin tarım ve hayvancılığı modern şekilde yapabilmeleri için elimizden gelen gayreti göstermeye çalışacağız.  Bu vesile ile 2016 çiftçi yılının tüm çiftçilerimiz için bereketli olmasını diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

çemişgezek tarım fuarı. çemişgezek ziraat odası (1) çemişgezek tarım fuarı. çemişgezek ziraat odası (2) çemişgezek tarım fuarı. çemişgezek ziraat odası (3) çemişgezek tarım fuarı. çemişgezek ziraat odası (4) çemişgezek tarım fuarı. çemişgezek ziraat odası (5) çemişgezek tarım fuarı. çemişgezek ziraat odası (6) çemişgezek tarım fuarı. çemişgezek ziraat odası (7) çemişgezek tarım fuarı. çemişgezek ziraat odası (8) çemişgezek tarım fuarı. çemişgezek ziraat odası (9) çemişgezek tarım fuarı. çemişgezek ziraat odası (10) çemişgezek tarım fuarı. çemişgezek ziraat odası (11) çemişgezek tarım fuarı. çemişgezek ziraat odası (12) çemişgezek tarım fuarı. çemişgezek ziraat odası (13) çemişgezek tarım fuarı. çemişgezek ziraat odası (14) çemişgezek tarım fuarı. çemişgezek ziraat odası (15) çemişgezek tarım fuarı. çemişgezek ziraat odası (16) çemişgezek tarım fuarı. çemişgezek ziraat odası (17) çemişgezek tarım fuarı. çemişgezek ziraat odası (18) çemişgezek tarım fuarı. çemişgezek ziraat odası (19) çemişgezek tarım fuarı. çemişgezek ziraat odası (20) çemişgezek tarım fuarı. çemişgezek ziraat odası (21) çemişgezek tarım fuarı. çemişgezek ziraat odası (22)

çemişgezek malatya tarım fuar (1) çemişgezek malatya tarım fuar (2) çemişgezek malatya tarım fuar (3) çemişgezek malatya tarım fuar (4) çemişgezek malatya tarım fuar (5) çemişgezek malatya tarım fuar (7) çemişgezek malatya tarım fuar (8) çemişgezek malatya tarım fuar (9) çemişgezek malatya tarım fuar (10)

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ