Reklam
$ DOLAR → Alış: 8,82 / Satış: 8,85
€ EURO → Alış: 10,35 / Satış: 10,39

(Video Haber) Çemişgezek’te Zeytin Dalı Harekatına Destek

(Video Haber) Çemişgezek’te Zeytin Dalı Harekatına Destek
  • 17.02.2018
  • 2.095 kez okundu

ÇEMİŞGEZEK’TE ZEYTİN DALI HAREKÂTINA DESTEK (6)Çemişgezek ilçesinde Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’de terör örgütlerine yönelik yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatına destek vermek amacıyla çok sayıda vatandaş bir araya geldi.

Türk Eğitim-Sen Tunceli İl Temsilciliği tarafından Çemişgezek ilçesi Cumhuriyet Meydanında yapılan “Afrin Harekatına Destek, Şehide Saygı” etkinliğine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Çemişgezek İlçe Müftüsü Halil İbrahim Süslü de şehitlerin aziz ruhlarına ve Zeytin Dalı Harekatı’nın zaferle sonuçlanması için dua etti.

Türk Eğitim-Sen Tunceli İl Temsilcisi Hakan Gökalp, her zaman ve her şart altında Mehmetçiğin yanında olduklarını belirterek, “Binlerce yıldır sayısız şehidimizin kanıyla sulayarak vatan yaptığımız bu topraklar, hainlerin, bebek katili terör örgütlerinin, eli kanlı milletlerin yaktığı ateşle çepeçevre sarılmıştır. Sanılmasın ki bu savaş sıradan bir savaştır. Bu savaş hac ile hilalin savaşıdır. Bundan yüzyıl önce olduğu gibi bugün de milletimiz bir varoluş mücadelesi ile karşı karşıyadır. Bugün Mehmetçik cephede, Türk milletinin kaderini yeniden yazmakta, bu topraklar üzerinde yeşerecek fidanlar için gövdelerini Amerikan roketlerine, Alman anti tank füzelerine, Fransız mayınlarına siper etmektedir. Teröristlerin ellerindeki silahlara baktığımızda, düşmanın kim olduğunu görüyoruz. Şundan eminiz ki, Allah’ın izni ile biz bu oyunu bozacak, bu kuşatmayı yaracak, bizlere bedel ödetmeye çalışanlara hadlerini bildireceğiz. Kahraman Mehmetçik yedi düvele, Türk’ün iradesini, kararlılığını ve gücünü bir kere daha gösteriyor. Gün bu gündür. Büyük yürüyüş başladı. Rabbimiz muzaffer eylesin inşallah. Mazlumların göz yaşları dinsin, dostlar sevinsin alçaklar korksun, hainler kaçacak delik arasın. Bütün cihan bu sözümüzü duysun, düşmanlar ayağını denk alsın, Türk milleti bugün 80 milyon tek yürek, tek bilek kahraman Mehmetçikle birlikte Afrin’e yürümeye hazırdır. Bugün 80 milyon seve seve şehadet şerbetini içmeye hazırdır” ifadelerini kullandı

TV HABER VİDEO

 

WEB HABER VİDEO

 

ÇEMİŞGEZEK’TE ZEYTİN DALI HAREKÂTINA DESTEK (1) ÇEMİŞGEZEK’TE ZEYTİN DALI HAREKÂTINA DESTEK (2) ÇEMİŞGEZEK’TE ZEYTİN DALI HAREKÂTINA DESTEK (3) ÇEMİŞGEZEK’TE ZEYTİN DALI HAREKÂTINA DESTEK (5) ÇEMİŞGEZEK’TE ZEYTİN DALI HAREKÂTINA DESTEK (6) ÇEMİŞGEZEK’TE ZEYTİN DALI HAREKÂTINA DESTEK (7)

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ