Reklam
$ DOLAR → Alış: 13,49 / Satış: 13,54
€ EURO → Alış: 15,23 / Satış: 15,29

(VİDEO HABER) Çemişgezek İmam Hatip Lisesinin Kermesi Yoğun İlgi Gördü

(VİDEO HABER) Çemişgezek İmam Hatip Lisesinin Kermesi Yoğun İlgi Gördü
  • 16.05.2017
  • 2.472 kez okundu

ÇEMİŞGEZEK KERMES (14)

 

Çemişgezek Raşit Yüksel Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından okul yararına Tekya Parkta düzenlenen kermes ilçe halkından yoğun ilgi gördü.

Yoğun katılımla düzenlenen Kermesin açılışına Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy, İlçe Jandarma Komutanı Özgür Çelebi, Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir, Kamu Kurum ve kuruluşlarının Amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Okul yararına düzenlenen Kermese destek için maharetli ellerden çıkan, birbirinden lezzetli hamur işleri, gözleme, pasta, börek, kurabiye ve tatlı gibi muhtelif yiyecekler katılımcıların beğenisine sunuldu.

Kermese katılan çocuklara yönelik çeşitli yarışma etkinlikleri düzenlenirken, Kermes alanı çevresinde ise piknik tadında görüntüler oluştu.

Etkinlikte müzik ve şiir dinletisiyle birlikte, Raşit Yüksel Anadolu İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi öğrencilerinin yapmış oldukları resimler sergiye dönüştü.

Raşit Yüksel Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Cengiz Yıldırım, katılımlarından dolayı tüm konuklarına teşekkürlerini belirtti.

Kermes reyonlarını gezen Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, “Millet olarak yardımseverliğimizi her zaman geliştirmemiz gerekiyor. El işini,  Göz nurunu ve emeği her zaman önemsemek lazım.  Kermese katkı sunan herkese teşekkür ediyor, kermesin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

ÇEMİŞGEZEK KERMES (1) ÇEMİŞGEZEK KERMES (2) ÇEMİŞGEZEK KERMES (3) ÇEMİŞGEZEK KERMES (4) ÇEMİŞGEZEK KERMES (5) ÇEMİŞGEZEK KERMES (7) ÇEMİŞGEZEK KERMES (8) ÇEMİŞGEZEK KERMES (9) ÇEMİŞGEZEK KERMES (10) ÇEMİŞGEZEK KERMES (11) ÇEMİŞGEZEK KERMES (12) ÇEMİŞGEZEK KERMES (13) ÇEMİŞGEZEK KERMES (14) ÇEMİŞGEZEK KERMES (15) ÇEMİŞGEZEK KERMES (16) ÇEMİŞGEZEK KERMES (17)

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ