Reklam
$ DOLAR → Alış: 8,82 / Satış: 8,85
€ EURO → Alış: 10,35 / Satış: 10,39

Tunceli Valisi Sonel, Öğrencilere Satranç Takımı Hediye Etti.

Tunceli Valisi Sonel, Öğrencilere Satranç Takımı Hediye Etti.
  • 17.01.2018
  • 2.503 kez okundu

ana

 

Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel tarafından, il geneliyle birlikte Çemişgezek ilçesinde de öğrencilere satranç takımı hediye etti.

Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel tarafından, ilk ve orta dereceli okullarda eğitim gören öğrencilerin tamamına hediye olarak gönderilen Satranç takımları, Çemişgezek ilçesinde Kaymakam Harun Kazez tarafından dağıtıldı.

Kaymakam Kazez okullara ziyaretiyle birlikte satranç takımlarını öğrencilere verirken, “Bu satranç takımları sizlere Valimiz Sayın Tuncay Sonel tarafından hediye olarak gönderildi.  Sayın Valimizin hepinize selamları var. Eğitim konusundaki başarınızdan hiçbir tereddüdümüz yok. Ancak, teknolojik oyuncaklarla zaman harcamanız yerine Satranç oynayarak zaman geçirmenizi sizlere öneriyorum. Satranç Öngörünüzün gelişmesine katkı sağlamakla birlikte, doğru ve çabuk düşünebilmeyi, başarılardan büyük haz alarak, daha da başarılı olmaya yönlendirir. Nazik düşüncesinden ötürü sizler ve şahsım adına Valimiz Sayın Tuncay Sonel beye teşekkür ediyorum” Dedi.

Satranç dağıtım programına Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez ile birlikte ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir ve Yazı İşleri Müdürü Sebahattin Özçelik’te katıldı.

 

A (1) A (2) B (1) B (2) C (1) C (2) D (1) E (1) E (2) F (1) F (2) G (1) G (2) G (3)


Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ