Reklam
$ DOLAR → Alış: 5,93 / Satış: 5,96
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,57

Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı
  • 06.09.2019
  • 762 kez okundu

okul

 

 

Çemişgezek ilçesinde 2019-2020 eğitim ve öğretim yılı öncesinde “Okul güvenliği” toplantısı yapıldı.

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda yeni eğitim öğretim yılı döneminde alınacak güvenlik önlemleri ve eğitimde başarının arttırılması konularında fikir alışverişinde bulunuldu.

Yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olması dileklerinde bulunan Kaymakam Kazez, eğitim ve öğretim adına muhtemel eksiklikleri belirleyip bu eksikliler üzerinde çalışmak ve daha sonra bunların takibini gerçekleştirmek amacıyla bu toplantıyı düzenlediklerini söyledi.

Eğitim adına gösterilen gayret ve çabaların boşa gitmediğini gördüklerini ifade eden Kaymakam Kazez;” Çocuklarımızın eğitimde gösterdikleri başarılar bizleri ziyadesiyle onurlandırıyor. Bu başarıyı sürekli hale getirmek için çok çalışmak zorundayız. Emeksiz yemek olmaz. Her çocuk ve gencimiz bizim için çok kıymetlidir. Yarınlarımız, umutlarımız olan çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmeleri için bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz” dedi.

Öğrencileri taşıyan araçların evlerinden okula kadar olan mesafe boyunca trafik kontrollerinin ve tüm okulların çevrelerindeki güvenliklerinin sağlanmasının önemine dikkat çeken Kazez, en küçük bir sorunun yaşanmaması için gerekli bütün tedbirlerin alınacağını dile getirdi.

Toplantı dilek ve temennilerin ardından sona erdi.

 

 

20190905_141643 DSC_0003 DSC_0006 DSC_0008 DSC_0017

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ