Reklam
$ DOLAR → Alış: 6,78 / Satış: 6,80
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

ODTÜ – İLKYAR Vakfından Çemişgezek’e Ziyaret

ODTÜ – İLKYAR Vakfından Çemişgezek’e Ziyaret
  • 12.04.2016
  • 1.692 kez okundu

odtü ilkyar vakfı çemişgezek

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ), İlköğretim okullarına yardım vakfı (İLKYAR) Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Vural ve beraberindekiler Çemişgezek ilçesine ziyaret gerçekleştirdi.

Çemişgezek’te öğrenci ve öğretmenlere yönelik çeşitli eğitim faaliyetleri gerçekleştirmek üzere, Prof. Dr. Hüseyin Vural ve beraberinde İLKYAR Gönüllüleri nden Prof.Dr. Aysel Köksal Akyol, Prof.Dr.Aydın Eroğlu, Prof.Dr.Ayşe Güler Küçükturan ve öğrencileri Çemişgezek’te 2 günlük eğitim çalışması yaptılar.

Konuk heyet ilk olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir ile birlikte Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez’i makamında ziyaret etti. Çemişgezek Kaymakamı Kazez ile eğitim ve öğretim üzerine sohbet eden heyet Yatılı Bölge Ortaokuluna geçerek öğrencilerle bir araya geldi.

Yatılı Bölge Ortaokulu’nda diğer okullardan da idareci, öğretmen ve öğrencilerin katıldığı eğitimlerde Etkili iletişim becerileri ve çocukların bilişsel gelişim seyri gibi çeşitli alanlarda sunumların yapıldığı etkinlikte verimli tartışmalar gerçekleştirildi.

çemişgezek odtü ilkyar (2) çemişgezek odtü ilkyar (3) çemişgezek odtü ilkyar (4) çemişgezek odtü ilkyar (5) çemişgezek odtü ilkyar (6) çemişgezek odtü ilkyar (7) çemişgezek odtü ilkyar (8) çemişgezek odtü ilkyar (9)

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ