Reklam
$ DOLAR → Alış: 13,39 / Satış: 13,45
€ EURO → Alış: 15,18 / Satış: 15,24

Milli Eğitim Müdürü Demir’in Yeni Eğitim ve Öğretim Yılı Mesajı

Milli Eğitim Müdürü Demir’in Yeni Eğitim ve Öğretim Yılı Mesajı
  • 06.09.2019
  • 1.168 kez okundu

izzet demir

 

 

Çemişgezek İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir 2019-2020 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

Çemişgezek İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir, 2019-2020 Eğitim Öğretim yılının başlaması münasebetiyle öğrencilere, öğretmenlere, yöneticilere, tüm eğitim çalışanlarına ve velilere yönelik bir mesaj yayınladı.

 

Demir mesajında şunları kaydetti; “Kıymetli Öğretmenler, Anne-Babalar ve Sevgili Öğrenciler; uzun süren bir tatilin ardından yeni bir eğitim-öğretim yılına daha huzur ve güven içinde girmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bireyi hayata hazırlayan, gelişme ve çağdaşlaşma çabalarını başarıya ulaştıran, eğitim imkânlarını sistemli bir şekilde sunan ve geleceğe ilişkin hedeflerimize ulaştıracak olan eğitim yuvası olan okul, insan hayatında aileden sonra en önemli basamaktır. Eğitimin temel hedefi, sağlıklı, çalışkan, üretken, araştıran, soruşturan, yorumlayan ve milli şuura sahip bireyler yetiştirmektir. Çocuklarımızı ve gençlerimizi bu özelliklere sahip, vatanımıza, milletimize, en önemlisi kendilerine yararlı bireyler olarak, geleceğe hazırlamak bizlerin en büyük vazifesidir.

 

Bu duygu ve düşüncelerle öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, tüm eğitim çalışanlarıyla birlikte velilerimizin 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının verimli geçmesini temenni eder, sevgi, saygı ve başarı dileklerimi sunarım.” Dedi

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ