Reklam
$ DOLAR → Alış: 5,76 / Satış: 5,78
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,57

Milli Eğitim İl Müdürü Ali Eyyüpkoca Çemişgezek’i Ziyaret Etti

Milli Eğitim İl Müdürü Ali Eyyüpkoca Çemişgezek’i Ziyaret Etti
  • 24.03.2016
  • 1.285 kez okundu

eyyüpkoca (2)

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca ve beraberinde İnşaat ve Emlak Şube Müdürü Sadık Şahin, ilçede bulunan okul ve eğitim kurumlarında incelemelerde bulunmak üzere Çemişgezek’e ziyaret gerçekleştirdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir ve Şube Müdürü Vural Berker ile birlikte İlçe Kaymakamı Harun Kazez´i makamında ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, TEOG’da başarı gösteren ilçe merkezi ve bağlı köylerde bulunan okulların eğitim öğretimin kalitesini daha iyi hale getirilmesi yönünde ilçe Kaymakamı ile görüş alış verişinde bulundu.

Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy ile görüşen Eyyüpkoca, Çemişgezek Belediyesi ile Milli Eğitim arasında Belediye hizmet binası ve Öğretmenevi hizmet binalarının tahsisi ile ilgili görüşmeler yapıldı.

Daha sonra Halk Eğitim Merkezi Trikotaj v giyim kurslarında incelemelerde bulunarak kurslarla ilgili bilgi aldı. İlçe ziyaretini tamamlayan Eyyüpkoca Payamdüzü İlk ve Ortaokuluna geçerek burada okul idareci ve öğretmenleri ile sohbet ederek köy okulu olmasına rağmen TEOG sınavında gösterdikleri üstün başarıdan dolayı okul idaresi ve öğretmenlerine teşekkür etti. Okulun istek ve sorunlarını dinleyen Eyyüpkoca, ziyaretini tamamlayarak okuldan ayrıldı.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ