Reklam
$ DOLAR → Alış: 9,58 / Satış: 9,62
€ EURO → Alış: 11,15 / Satış: 11,19

Kişisel Gelişim ve İletişim Uzmanı Sarrafoğlu Çemişgezek’te Öğrenci ve Vatandaşlarla Biraraya Geldi.

Kişisel Gelişim ve İletişim Uzmanı Sarrafoğlu Çemişgezek’te Öğrenci ve Vatandaşlarla Biraraya Geldi.
  • 06.03.2018
  • 2.376 kez okundu

cafe (4)

 

Kişisel Gelişim ve İletişim Uzmanı Fahri Sarrafoğlu Çemişgezek’te iki farklı eğitim semineriyle öğrenci ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Tunceli İlim Yayma Cemiyeti’nin düzenlediği etkinliklere katıldıktan sonra Çemişgezek Camii Kuran Kursu İmam Hatip Lisesi Yaptırma Yaşatma ve Öğrencilerini Koruma Derneği’nin davetlisi olarak Çemişgezek ilçesine gelen Kişisel Gelişim ve İletişim Uzmanı Fahri Sarrafoğlu,  düzenlenen iki farklı konu ve oturumla, vatandaş ve öğrencilere yönelik seminerler de bulundu.

Bu kapsamda ilk olarak Raşit Yüksel Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda öğrenci ve okulun eğitim kadrolarıyla bir araya gelen Sarrafoğlu,  “Kur’an Işığında Bakmak ve Görmek” konulu eğitim semineri verdi.

Daha sonra, Gençlik ve Spor Bakanlığı desteğiyle yürütülen “Kırklar Dağı’ndan Keban’a Hikâyeden Romana” projesi kapsamında Çemişgezek’te açılan kitap kafe’de vatandaş ve öğrencilerle bir araya gelen Kişisel Gelişim ve İletişim Uzmanı Fahri Sarrafoğlu, katılımcılara “Mor İnek Eğitimi” (Farkındalık)  konusunda eğitim semineri gerçekleştirdi.

 

cafe (1) cafe (3) cafe (4)

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ