Reklam
$ DOLAR → Alış: 13,49 / Satış: 13,54
€ EURO → Alış: 15,23 / Satış: 15,29

Kaymakam Kırlı Öğretmenlere Kırmızı Karanfil Dağıttı

Kaymakam Kırlı Öğretmenlere Kırmızı Karanfil Dağıttı
  • 06.12.2014
  • 1.681 kez okundu

Çemişgezek’te düzenlenen “Öğretmenler Günü” etkinliklerinin dâhilinde bütün öğretmenlere kırmızı karanfil dağıtıldı.

Çemişgezek Kaymakamı Soner Kırlı, İlçe merkezi ve bağlı köylerindeki okulları ziyaret ederek öğretmenlerin gününü kutladı. İlçedeki bütün öğretmen ve idarecilere kırmızı karanfil dağıtan Çemişgezek Kaymakamı Soner Kırlı, Öğretmenlerle çay içip sohbet etti.

Öğretmenlerin dilek ve temennilerini dinleyen Çemişgezek Kaymakamı Soner Kırlı, Öğrencilerin daha fazla başarısı için Şimdiye kadar olduğu gibi çaba içinde olmaya devam edeceklerini belirtti.

Öğretmenliğin sevgi ve fedakârlık üzerine kurulu, özel ve kutsal bir meslek olduğunu sözlerine ekleyen Çemişgezek Kaymakamı Soner Kırlı, “Okullarımızı sıklıkla ziyaret ediyoruz. Sizlerle her bir araya geldiğimizde eğitim, okul ve öğrenci üzerine değerlendirmelerde bulunuyoruz. Bu gün size özel gününüzü kutlamak için beraberiz. Elbette ki, öğretmenlerimizin değerini ve önemini yalnızca bir günle sınırlamak, bir güne sığdırmak doğru değildir. Sizin mesleğiniz, bedeli hiçbir maddi karşılıkla kıyaslanmayacak kadar saygın; ağır sorumluluk isteyen; sevgi ve fedakârlık üzerine kurulu kutsal bir meslektir. Bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum. Ebediyete uğurladığımız öğretmenlerimize de Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum.” İfadelerini kullandı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Arif Kemal Şamat ise eğitime yakın ilgisinden ve maddi ve manevi desteklerinden ötürü Kaymakam Soner Kırlı’ya teşekkürlerini belirtti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ