Reklam
$ DOLAR → Alış: 6,76 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,42 / Satış: 7,45

Kaymakam Kırlı Çemişgezek’e Veda Etti

Kaymakam Kırlı Çemişgezek’e Veda Etti
  • 11.07.2015
  • 1.619 kez okundu

çemişgezek kaymakamı soner kırlı veda

Muş’un Malazgirt ilçesine atanan Çemişgezek Kaymakamı Soner Kırlı, düzenlenen veda programıyla ilçeden ayrıldı.

Düzenlenen veda programına; Garnizon Komutan Vekili Murat Akdeniz, Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy, Emniyet Amiri Yunus Erden Öre, Milli Eğitim Müdürü Arif Kemal Şamat, Müftü Halil İbrahim Süslü, Kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri, siyasi ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Veda programında sırasıyla; Ak Parti ilçe Başkanı İbrahim Enes Somyürek, Milli Eğitim Müdürü Arif Kemal Şamat, Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy duygu ve düşüncelerini dile getirdikleri birer konuşma yaptılar.

Takdim edilen Teşekkür plaketleri ve hediyelerin ardından Kaymakam Soner Kırlı duygu ve düşüncelerini paylaştı. Konuşmasında duygulanan Kaymakam kırlı, göz yaşlarına hakim olamadı.

Çemişgezek Kaymakamı Soner Kırlı, veda ziyaretleri kapsamında ilçe esnafını da ziyaret ederken; kalabalık bir grup Kırlı ailesine Feribota kadar eşlik etti.

Çemişgezek Kaymakamı Soner Kırlı vedasına ilişkin olarak, “Çemişgezek Kaymakamlığı görevimden, Muş’un Malazgirt ilçesi Kaymakamlığına atanmam nedeniyle aranızdan ayrılıyorum.

2 yıl süre ile hizmet etme onuruna nail olduğum Çemişgezek ilçesine severek, hakkaniyet çerçevesinde hizmet etmeye gayret ettim.

Çok Kıymetli Çemişgezekli Hemşehrilerim; kısa bir süre de olsa çok değerli dostlar edindiğim Çemişgezek’ten ayrılmanın burukluğu içindeyim. Çemişgezek’te görev yaptığım süre içerisinde kendimi adeta memleketimde hissettim.

Hepimiz İnsanız, farkında olmadan kusurumuz olabilir.  Bir kusurumuz olduysa hakkınızı helal edin. Benden yana şayet varsa hakkım her türlü helal olsun.

Ben ve ailem hayatımızın en güzel ve belki de en verimli dönemlerinden birini Çemişgezek’te sizlerle birlikte geçirmekten çok mutlu olduk. Yaşadığımız sürece her nerede ve her ne görevde olursak olalım, sizleri ve Çemişgezek’i asla unutmayacağız.

Son olarak, özellikle birlikte çalışmaktan onur duyduğum Sayın Valim Osman Kaymak başta olmak üzere il protokolüne,  Çemişgezek’te birlikte çalıştığım ve yaptığımız bütün hizmetlerde imzası olan her düzeydeki kamu görevlisi arkadaşlarıma, kıymetli muhtarlarımıza, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcilerimize, İlçedeki kurumlarımızın değerli amirlerine, dürüstlüklerinden ve samimiyetlerinden ödün vermeyen kıymetli Çemişgezek İnsanına sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Selametle…” İfadelerine yer verdi.

Bizler de Sayın Kaymakamımız Sayın Soner Kırlı’ya ilçemize hizmetlerinden ötürü teşekkür ediyor; Yeni görev yerinde başarı ve muvaffakıyetler diliyoruz.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ