Reklam
$ DOLAR → Alış: 7,75 / Satış: 7,78
€ EURO → Alış: 9,21 / Satış: 9,25

Kaymakam Kazez, YBO Öğrencileriyle Akşam Yemeğinde Buluştu. “Öğrenciler Kazez’e Sevimli Geleneklerini Sergiledi”

Kaymakam Kazez, YBO Öğrencileriyle Akşam Yemeğinde Buluştu. “Öğrenciler Kazez’e Sevimli Geleneklerini Sergiledi”
  • 20.11.2017
  • 5.154 kez okundu

ANA

 

Çemişgezek Kaymakamı Harun kazez, Yatılı Bölge Ortaokulu’nda yatılı kalan öğrencileri ziyaret etti. Akşam yemeğini öğrencilerle birlikte yedi.

Yemek öncesinde mutfak’ta ve yatılı kalan öğrencilerin aktif kullandığı diğer alanlarda incelemelerde bulunan Kaymakam Kazez, kendisine özel servis yapılmasını istemeyerek öğrencilerle birlikte yemek sırasına girdi. Aynı masada yemek yiyip sohbet etti.

Öğrencilerle uzun süre sohbet eden Kaymakam Kazez, kendi eğitim hayatından da örnekler göstererek tavsiyelerde bulundu.

 

yibo yemek (30)

ÖĞRENCİLER SEVİMLİ GELENEKLERİNİ SERGİLEDİ

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, öğrencilerle yemek yediği esnada çatalını düşüren öğrenciyi bütün öğrenciler uğultuyla alkışlayınca, ardından Kaymakam Kazez’de peçeteliği yere düşürdü. Öğrenciler Kazez’in peçeteliği düşürmesiyle alkış seslerini daha da uzun tuttu. Öğrenciler yemek masasında bir şey düşüren öğrenci arkadaşlarını toplu alkışlama şeklinde bir geleneklerinin olduğunu belirttiler.

 

yibo yemek (22)

Okulda bir sıkıntılarının olup olmadığını öğrencilere soran Kaymakam Kazez,  çok keyif verici bir akşam geçirdiğini belirterek; “Okullarımızı ziyaret ederek sorunları varsa sorunlarını yerinde görelim, talepleri varsa elimizden geldiği ölçüde yerine getirelim istiyoruz. Yemekten ziyade geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizle sohbet ederek onların isteklerini dinlemek amacıyla geldik. Okul ziyaretlerimizi bundan sonra da fırsat buldukça devam ettirmeye çalışacağız. Gençlerimiz ne kadar iyi şartlarda iyi yetişirse bizler de geleceğe o kadar umutla bakarız. Evet, Umutla bakıyoruz. Gençlerimize, eğitim kadrolarımıza güveniyoruz” Dedi.

 

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez’in Yatılı Bölge Ortaokulu ziyaretinde, İlçe Milli Eğitim müdürü Mehmet İzzet Demir, Yazı İşleri Müdürü Sebahattin Özçelik, Milli Eğitim Şube Müdürleri Bedri Gülcemal Ardıç ve Vural Berker’de bulundu.

 

yibo yemek (2) yibo yemek (4) yibo yemek (6) yibo yemek (9) yibo yemek (12) yibo yemek (13) yibo yemek (14) yibo yemek (15) yibo yemek (16) yibo yemek (17) yibo yemek (18) yibo yemek (19) yibo yemek (20) yibo yemek (25) yibo yemek (27) yibo yemek (28) yibo yemek (31) yibo yemek (32) yibo yemek (33) yibo yemek (34) yibo yemek (35) yibo yemek (36) yibo yemek (37) yibo yemek (38) yibo yemek (39) yibo yemek (40) yibo yemek (42) yibo yemek (43) yibo yemek (44) yibo yemek (45)


Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ