Reklam
$ DOLAR → Alış: 5,88 / Satış: 5,90
€ EURO → Alış: 6,63 / Satış: 6,65

Kaymakam Kazez, Kapsamlı Eğitim Değerlendirme Ziyaretleri Yaptı

Kaymakam Kazez, Kapsamlı Eğitim Değerlendirme Ziyaretleri Yaptı
  • 26.05.2017
  • 2.659 kez okundu

az

 

 

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, ilçede ki bütün okulları ziyaret ederek,  kapsamlı eğitim değerlendirmeleri yaptı.

İlçedeki bütün okulları ziyaret eden Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez,  ziyaret ettiği okulların eğitim kadroları ve öğrenci velileriyle eğitim konusunda değerlendirmelerde bulundu.

Okulların fiziki şartlarını incelemesiyle birlikte, öğrencileri ders ortamında da ziyaret eden Kaymakam Kazez, okul müdürleri, okul aile birliği başkanları, öğretmenler, öğrenci ve öğrenci velilerini tek tek dinleyerek, muhtemel sorunları, istek ve ihtiyaçları kapsamlı şekilde değerlendirmeye aldı.

Son yıllarda Çemişgezek ilçesinin özelikle Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavlarında gösterdiği başarının takdire şayan olduğunu belirten Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, “Zaman zaman okullarımızı ziyaret ediyoruz. Gözümüz kulağımız okullarımızın, çocuklarımızın üzerinde olacak demiştik. Hiçbir mazeretin arkasına gizlenmeden çocuklarımızın varolan başarısına başarı katmak için büyük gayret içerisindeyiz. Eğitim her zaman bizim en büyük önceliğimizdir. Bu gün de eğitim durumunu yine yerinde görme ve ihtiyaçları yerinde tespit etmek, muhtemel sorunları birlikte değerlendirmek amacıyla milli eğitim müdürümüz, okul müdürlerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizle bir araya geldik. Bir anlamda da öğretmen, veli ve öğrenci üçgeninde dayanışmayı arttırmayı amaçladık.  Bu gün yakaladığımız başarıyla yetinmeyip, mutlaka her geçen gün bir önceki günden daha iyi olmak durumundayız. Başarıda doyumsuz olmak zorundayız. Bizler de eğitim ve öğretim hizmetlerinin daha nitelikli ve etkin yürütülmesi, çocuklarımıza daha modern eğitim olanakları sunabilmek, daha iyi eğitim- öğrenim görmelerini sağlamak için çalışmalarımız devam edecektir. Bu vesileyle ilçede varolan eğitimdeki başarıdan dolayı, milli eğitim müdürümüzü, Öğretmenlerimizi, Velilerimizi, tüm eğitim personelini  ve  başarıyı  adeta gelenekselleştiren çocuklarımızı tebrik ediyorum” dedi.

Çemişgezek milli eğitim müdürü Mehmet İzzet Demir ise eğitim ve öğretime sağladıkları büyük katkılardan dolayı Kaymakam Kazez’e teşekkürlerini belirtti.

 

a (1) a (2) a (3) a (4) a (5) a (6) KAYMAKAM BEY OKUL (1) KAYMAKAM BEY OKUL (2) KAYMAKAM BEY OKUL (3) KAYMAKAM BEY OKUL (4) KAYMAKAM BEY OKUL (5) KAYMAKAM BEY OKUL (8) KAYMAKAM BEY OKUL (12) KAYMAKAM BEY OKUL (13) KAYMAKAM BEY OKUL (15) KAYMAKAM BEY OKUL (17) KAYMAKAM BEY OKUL (19) KAYMAKAM BEY OKUL (20) KAYMAKAM BEY OKUL (21) KAYMAKAM BEY OKUL (22) KAYMAKAM BEY OKUL (24) KAYMAKAM BEY OKUL (25) KAYMAKAM BEY OKUL (26) KAYMAKAM BEY OKUL (27) KAYMAKAM BEY OKUL (29) KAYMAKAM BEY OKUL (30) KAYMAKAM BEY OKUL (31) KAYMAKAM BEY OKUL (32) KAYMAKAM BEY OKUL (33) KAYMAKAM BEY OKUL (34) KAYMAKAM BEY OKUL (35) KAYMAKAM BEY OKUL (36) KAYMAKAM BEY OKUL (37) KAYMAKAM BEY OKUL (39) KAYMAKAM BEY OKUL (40) KAYMAKAM BEY OKUL (44) KAYMAKAM BEY OKUL (47)

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ