Reklam
$ DOLAR → Alış: 6,98 / Satış: 7,01
€ EURO → Alış: 8,27 / Satış: 8,30

Kaymakam Kazez, Kahraman Gazimizi Makamında ağırladı

Kaymakam Kazez, Kahraman Gazimizi Makamında ağırladı
  • 25.01.2019
  • 1.416 kez okundu

harun kazez

 

 

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, bölücü terör örgütlerine yönelik arama, tarama faaliyetleri yürütürken EYP’nin patlaması sonucu Gazi olan Jandarma Uzman Çavuş Muhammed Yıldırım’ı makamında ağırladı.
Çemişgezek ilçe Jandarma Komutanlığında görevli iken, arazi taraması sırasında teröristlerin döşediği EYP’nin patlaması sonucunda yaralanarak gazi olan ve tedavisi tamamlanan Muhammed Yıldırım, tedavisinin ardından görev yaptığı ilçeyi ve birliğini ziyaret etti.
İlçeye gelen Gazi Uzman Çavuş Muhammed Yıldırım ile makamında bir araya gelen Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, Gazi Yıldırım’a kahramanlık anısı olarak Plaket takdimiyle birlikte, el işlemesi Türk Bayrağı ve hediye takdiminde bulundu.
Yıldırım’ı tedavi sürecinde hastanede ziyaret ettiklerini, bu gün ise bir arada olabilmenin, birlikte sohbet edebilmenin şükrünü yaşadıklarını söyleyen Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, “4 Nisan 2018 tarihinde ilçe jandarma komutanlığımızda görevli kahramanlarımızın bölücü terör örgütlerine yönelik arama, tarama faaliyetleri yürütürken EYP’nin patlaması sonucu Uzman Çavuş Muhammed Yıldırım kardeşimizin yaralı haberini aldık ve kendisini tedavi gördüğü hastanede ziyaret etmiştik. O günkü duamız Kahraman Gazimizle tekrardan bir araya gelmekti. Gazimizin tedavisinin tamamlanıp ailesine biran önce sarılabilmesiydi. Bu gün çok şükür Kahraman Gazimizle bir aradayız. Elbette ki Gazilerimiz ve Şehitlerimiz hepimizin ortak kahramanlarıdır. Ülkemizde selamet, huzur, asayiş yönünden ilerleme kaydedebiliyorsak, işte bu canlarını ve uzuvlarını veren şehitlik ve gazilik mertebesine yükselen bu aziz kardeşlerimizin sayesinde gerçekleşmektedir. Birinci derecede bu işin kahramanı onlardır. Bu vesileyle gerek ülke savunmasında, gerek terörle mücadelede şehit olan aziz kardeşlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Tüm Kahraman Gazilerimizle birlikte, halen görevleri başında olan kahraman güvenlik güçlerimize şükran ve minnet duygularımı iletiyorum. Hepsini Allah’a emanet ediyorum” şeklinde ifadelere yer verdi.
Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez’in, Gazi Muhammed Yıldırım’ı davetine İlçe Jandarma Komutanı Özgür Çelebi, yine görevi esnasında yaralanarak gazi olan ve görevine halen devam eden Jandarma Astsubay Engin Bozkurt ile Yazı İşleri Müdürü Sebahattin Özçelik de katıldı.

 

kaymakam kazez, kahraman gazimizi makamında ağırladı (1) kaymakam kazez, kahraman gazimizi makamında ağırladı (2) kaymakam kazez, kahraman gazimizi makamında ağırladı (3) kaymakam kazez, kahraman gazimizi makamında ağırladı (4) kaymakam kazez, kahraman gazimizi makamında ağırladı (5) kaymakam kazez, kahraman gazimizi makamında ağırladı (6)

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ