Reklam
$ DOLAR → Alış: 8,30 / Satış: 8,34
€ EURO → Alış: 9,69 / Satış: 9,73

Kaymakam Kazez, “Kadının Yok Sayıldığı Bir Toplum Asla Gelişemez”

Kaymakam Kazez, “Kadının Yok Sayıldığı Bir Toplum Asla Gelişemez”
  • 07.03.2018
  • 1.631 kez okundu

harun kazez

 

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Kadının yok sayıldığı ve ihmal edildiği bir toplumun gelişmesinin düşünülemez olduğunu belirten Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, Yayınladığı Mesajında; “Toplumumuzu güçlendiren, şekillendiren, aile birliğinin en önemli unsuru olan kadınlarımız, annelerimiz daima fedakârlığın ve sevginin hamuru olmuşlardır.

Elbette ki; toplumun temeli aile, ailenin temelinin ise kadınların varlığına bağlı olduğunu biliyoruz. Her yönden gelişmiş toplumların alt planına baktığınızda, aileyi huzurlu bir şekilde idare etmesini bilen kadınları göreceksiniz. Bütün fedakârlığı ile ailenin temel taşı olan kadınlarımız, mutlu ve geleceğinden emin,  vatanına – milletine sevdalı fertler yetiştirebilmek için olağan üstü gayret göstermektedirler.

Dolayısıyla kadının yok sayıldığı, ihmal edildiği toplumların gelişme göstermesi düşünülemez ve o toplumda huzur ortamının sağlanması da son derece zor hale gelir. Kadınlarımızın hayatın her alanında daha etkin roller üstlenmesi temennimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle fedakârlığın ve sevginin kaynağı olmuş kadınlarımızın  “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” nü kutlarken, yürekleri sürekli sevgi dolu, merhamet dolu başta şehit anneleri ile şehit eşleri olmak üzere tüm kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum.” İfadelerine yer verdi.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ