Reklam
$ DOLAR → Alış: 6,76 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,42 / Satış: 7,45

Kaymakam Kazez, İstiklal İlkokulunda İncelemelerde Bulundu

Kaymakam Kazez, İstiklal İlkokulunda İncelemelerde Bulundu
  • 03.11.2017
  • 2.797 kez okundu

a (1)

İlçedeki okullara ziyaretlerini sürdüren Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, İstiklal İlkokulunda çeşitli incelemelerde bulundu.

İlk olarak Okul Müdürü Tümer Balcı’dan okulun genel durumu ile ilgili bilgiler alan Kaymakam Kazez, okulun fiziki şartlarını inceledikten sonra eğitim kadroları, Öğrenci velileri ile bir araya gelerek okuldaki eğitim ve öğretim durumunu değerlendirdi. Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir ile birlikte Yazı İşleri Müdürü Sebahattin Özçelik, Şube Müdürleri Vural Berker ve Bedri Gülcemal Ardıç’ında katıldığı okul ziyaretinde, ilçedeki eğitim ve öğretimin alt yapısının daha da güçlendirilmesi konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Okulların servis durumu ve güvenliğinin de görüşüldüğü toplantının ardından minik öğrencileri ders ortamında ziyaret eden Kaymakam Kazez, öğrencilerle sohbet ederek istek ve temennilerini sordu.

Geleceğin umutları için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadıklarını söyleyen Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, “İlçemizde eğitim ve öğretimdeki başarı çok iyi bir düzeyde. Çemişgezek denilince akıllara artık eğitim geliyor. Bizler bu başarıyı korumaktan ziyade arttırmanın çabası içerisinde olmalıyız. Bu açıdan da ilçemizdeki okullarda herhangi bir olumsuzluğun bir eksikliğin yaşanmaması için okul ziyaretlerimizi sıklıkla sürdürüyoruz. Eğitim her zaman birinci önceliğimiz olacaktır. Gözümüzü kulağımızı okullarımızın üzerinden ayırmayacağız” şeklinde konuştu.

 

a (1) a (2) a (3) a (4) a (5) a (6) a (7) a (8) a (9) a (10) a (11) a (12) a (13)

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ