Reklam
$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Kaymakam Kazez, İlçe Hastanesini Ziyaret Etti. Sağlık Çalışanlarıyla Yemekte Biraraya Geldi.

Kaymakam Kazez, İlçe Hastanesini Ziyaret Etti. Sağlık Çalışanlarıyla Yemekte Biraraya Geldi.
  • 17.11.2017
  • 2.990 kez okundu

hastane yemek (34)

 

 

Tunceli’nin Çemişgezek ilçesi Kaymakamı Harun Kazez, kamu kurum ve kuruluşlarına değerlendirme ziyaretlerini sürdürüyor.

Eğitim kurumlarına yaptığı ziyaretlerin ardından gezilerini devam ettiren Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, ilçe hastanesini ziyaret ederek, akşam yemeğinde sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi.

Kaymakam Kazez, hastanenin genel durumu hakkında Başhekim Dr.Levent Tosik‘den bilgiler alırken, düzenlenen yemekte sağlık çalışanlarıyla sohbet ederek ilçedeki sağlık hizmetleri konusunda durum değerlendirmesi yaptı.

İlçe Hastanesinde düzenlenen yemekli birlikteliğe; Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez ile birlikte, Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy, Cumhuriyet Savcısı Hamza Can, İlçe Jandarma Komutanı Özgür Çelebi, Emniyet Amiri Serhan Halil Çakır, Yazı İşleri Müdürü Sebahattin Özçelik, ve tüm sağlık çalışanları katıldı.

Sağlık çalışanlarıyla bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Kaymakam Kazez, “Eğitim ve sağlık üzerinde en hassasiyetle durduğumuz konudur. Okullarımızda yaptığımız değerlendirme gezilerimizin ardından bu gün de sağlık çalışanlarımızla bir araya gelmek istedik. Güzel bir birliktelik oldu. İstiyoruz ki birlikte konuşalım. Birlikte değerlendirelim. Vatandaşımıza sağlık hizmetlerinin memnuniyet verici derecede götürülmesi noktasında hepimiz çaba içerisinde olmalıyız. Sağlık, insanın en önemli sorunudur. Gelen her hastayı kendi yakınımızmış gibi görmek,  hastaların memnuniyetini de beraberinde getirecektir. Emek ve gayretlerinden ötürü tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Konusu ne olursa olsun, gördüğünüz ve yaşadığınız her türlü sorunu paylaşmak için kapımız sonuna kadar açıktır ” dedi.

 

hastane yemek (1) hastane yemek (3) hastane yemek (6) hastane yemek (8) hastane yemek (10) hastane yemek (11) hastane yemek (12) hastane yemek (13) hastane yemek (14) hastane yemek (15) hastane yemek (17) hastane yemek (19) hastane yemek (20) hastane yemek (21) hastane yemek (22) hastane yemek (23) hastane yemek (24) hastane yemek (29) hastane yemek (34) hastane yemek (35) hastane yemek (37)


Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ