Reklam
$ DOLAR → Alış: 8,82 / Satış: 8,85
€ EURO → Alış: 10,35 / Satış: 10,39

Kaymakam Kazez Eğitim Kadrolarıyla İftarda Biraraya Geldi. “İftarda Eğitimin Yılsonu Değerlendirmesi de Yapıldı”

Kaymakam Kazez Eğitim Kadrolarıyla İftarda Biraraya Geldi. “İftarda Eğitimin Yılsonu Değerlendirmesi de Yapıldı”
  • 06.06.2018
  • 2.146 kez okundu

ÇEMİŞGEZEK MİLLİ EĞİTİM PERSONELLERİ İFTAR’DA EĞİTİMİ DEĞERLENDİRDİ (6)

 

Çemişgezek İlçesinde Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı personeller iftar yemeğinde bir araya geldi.

İlçe Milli Eğiti Müdürlüğü tarafından tertip edilen iftar programına Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, İlçe Jandarma Komutanı Özgür Çelebi, Emniyet Amiri Halil Serhan Çakır, Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir, Kurum amirleri, İlçe genelindeki okullarda görev yapan okul müdürleri, öğretmenler ve milli eğitim çalışanları katıldı.

İlçe müftüsü Halil İbrahim Süslü’nün okuduğu ezan ve iftar duasıyla oruçlarını açan eğitim kadrosu, daha sonra çay ve sohbetle ilçedeki eğitimin ve okulların genel durumu ile ilgili sohbette bulundu.

İftar yemeğinin ardından ilçenin eğitim kadrosuna başarılı ve sorunsuz bir eğitim yılı için teşekkürlerini belirten Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, geçtiğimiz günlerde 8’nci sınıf öğrencilerinin girdiği Liselere Geçiş sınavı (LGS) ile ilgili olarak eğitim kadrolarıyla detaylı değerlendirmelerde bulundu.

Ülke genelinde ilçenin eğitimdeki başarı ortalamasının kendilerini gururlandırdığını söyleyen Kaymakam Kazez, “İşini çok severek ve benimseyerek görevini yürüten genç bir eğitim kadromuz var. Bu işini severek yapmanın ve gayretin meyvelerini biz ilçemizin eğitimdeki başarısında görüyoruz. Bu açıdan tüm eğitim kadrolarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Öğretmenlerimiz ve okul yöneticilerimizle bir değerlendirme toplantısı planlıyorduk.  Bizlere yardımlaşmayı, dayanışmayı, birlik ve beraberlik içinde olmaya yönlendiren rahmet ve şükür ayı olan Ramazan ayının içerisinde bulunmamızdan ötürü, bu toplantımızı bir iftar programında eğitim kadrolarımızla aynı sofrada buluşmayı istedik.  İnşallah öğrencilerimizin girdiği LGS sınavında da başarılı sonuçlar alırız. Başarı geleneğimizi ilçe olarak sürdüreceğimize inanıyorum” dedi.

Çemişgezek İlçe Mili Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir ise yaşadıkları birliktelikten mutluluk duyduklarını belirterek, “Mübarek Ramazan ayında kendi personellerimizle birlikte iftar programında buluştuk. Eğitim ve öğretim faaliyetlerimize ilgi ve alakasını eksiltmeyen Sayın Kaymakamımız Harun Kazez başta olmak üzere kamu kurum amirlerimizi de soframıza konuk ettik. Eğitim konusundaki süregelen başarımız ve bu akşamki birlikteliğimiz eğitim camiamızı mutlu etmiştir. Sayın Kaymakamımıza, daire amirlerimize ve tüm eğitim kadrolarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde ifadelere yer verdi.

 

ÇEMİŞGEZEK MİLLİ EĞİTİM PERSONELLERİ İFTAR’DA EĞİTİMİ DEĞERLENDİRDİ (1) ÇEMİŞGEZEK MİLLİ EĞİTİM PERSONELLERİ İFTAR’DA EĞİTİMİ DEĞERLENDİRDİ (2) ÇEMİŞGEZEK MİLLİ EĞİTİM PERSONELLERİ İFTAR’DA EĞİTİMİ DEĞERLENDİRDİ (3) ÇEMİŞGEZEK MİLLİ EĞİTİM PERSONELLERİ İFTAR’DA EĞİTİMİ DEĞERLENDİRDİ (5) ÇEMİŞGEZEK MİLLİ EĞİTİM PERSONELLERİ İFTAR’DA EĞİTİMİ DEĞERLENDİRDİ (6) ÇEMİŞGEZEK MİLLİ EĞİTİM PERSONELLERİ İFTAR’DA EĞİTİMİ DEĞERLENDİRDİ (7) ÇEMİŞGEZEK MİLLİ EĞİTİM PERSONELLERİ İFTAR’DA EĞİTİMİ DEĞERLENDİRDİ (8)

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ