Reklam
$ DOLAR → Alış: 5,88 / Satış: 5,90
€ EURO → Alış: 6,63 / Satış: 6,65

Kaymakam Kazez, Cumhuriyet İle Yaşıt Ümmügülsüm Nineyi Evinde Ziyaret Etti

Kaymakam Kazez, Cumhuriyet İle Yaşıt Ümmügülsüm Nineyi Evinde Ziyaret Etti
  • 27.10.2018
  • 756 kez okundu

aKAYMAKAM KAZEZ, CUMHURİYET İLE YAŞIT ÜMMÜGÜLSÜM NİNEYİ EVİNDE ZİYARET ETTİ (1)xx

 

Çemişgezek  Kaymakamı Harun kazez, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında,  ilçeye bağlı Örenceler köyünde yaşayan 1923 doğumlu, Cumhuriyet ile yaşıt olan Ümmügülsüm Ekici nineyi evinde ziyaret etti.

Ziyaretinde Ümmügülsüm Nineyle sohbet eden Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, aile yakınlarından Cumhuriyetle yaşıt ninenin sağlığı ve ihtiyaçlarıyla ilgili bilgi aldı.

Cumhuriyetle yaşıt Ümmügülsüm nineyi minnet duygularıyla dinleyen Kaymakam Kazez, “İyi ve kötü günlerinde vatandaşlarımızla hep bir aradayız. Vatandaşlarımızla olan gönlü sıcak yakınlığımıza mesafe asla koymuyoruz. Özellikle eli öpülesi yaşlılarımızın, büyüklerimizin hayır dualarına ihtiyacımız var. Bu gün Cumhuriyetimizin kuruluş yıldönümünü fırsat bilerek, Cumhuriyet ile yaşıt Ümmügülsüm ninemizi Örenceler köyündeki evinde ziyaret ettik. Kendisine sağlık, sıhhat ve daha nice   güzel günler diliyoruz” dedi

Kaymam Kazez’e ziyaretinde İlçe Jandarma Komutanı Özgür Çelebi, Emniyet Amiri Cem Ezgi ve Yazı İşleri Müdürü Sebahattin Özçelik’te eşlik etti.

 

KAYMAKAM KAZEZ, CUMHURİYET İLE YAŞIT ÜMMÜGÜLSÜM NİNEYİ EVİNDE ZİYARET ETTİ (1)mm KAYMAKAM KAZEZ, CUMHURİYET İLE YAŞIT ÜMMÜGÜLSÜM NİNEYİ EVİNDE ZİYARET ETTİ (2) KAYMAKAM KAZEZ, CUMHURİYET İLE YAŞIT ÜMMÜGÜLSÜM NİNEYİ EVİNDE ZİYARET ETTİ (3)

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ