Reklam
$ DOLAR → Alış: 6,76 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,42 / Satış: 7,45

Kaymakam Kazez, Anneler Günü Dolayısıyla Mesaj Yayımladı

Kaymakam Kazez, Anneler Günü Dolayısıyla Mesaj Yayımladı
  • 12.05.2019
  • 874 kez okundu

anneler günü

 

 

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, Anneler Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez Mesajında; “Annelik, evlada karşı gösterilen şefkat, ilgi ve koruma duygusuna sahip olan kadının yeryüzündeki en güzel adıdır. Peygamber Efendimizin “Cennet, Annelerin Ayakları Altındadır” hadis-i şerifiyle onurlandırdığı, varlıklarıyla hayata anlam katan, sevgi dolu yürekleriyle çocuklarına yol gösteren, onların ülkelerine ve topluma yararlı birer fert olarak yetişmelerinde bir kılavuz görevi gören annelerimizin hakkı hiç bir şekilde ödenemez.” Dedi.

Aile ve toplumun temel direği olan annelerin sadece bir gün hatırlanmaması gerektiğine değinen Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, mesajına şöyle devam etti, “Annelerimize sevgi ve saygımızı her gün aynı heyecanla göstermeliyiz. Annelerimizin emeklerinin boşa gitmediğini, milletimize ve vatanımıza hizmet ederek, iyi bir insan olarak göstermeliyiz. Onlara layık birer evlat olmak, onları mutlu etmek evlat olarak bizlerin en büyük vazifesidir. Bir ömür boyunca, “of” bile demeden, onlara sevgi ve saygı göstermemiz gerekir.

Anneler Gününün, annelerimizin değerini daha iyi anlamamıza vesile olacağı inancıyla, bu ülkenin varlığı ve birliği için canını seve seve feda eden aziz şehitlerimizin emaneti annelerimiz başta olmak üzere, bizleri canından, ruhundan, özünden bir parça olarak gören ve tüm hayatını bizim hayatımızın daha iyi olması için harcayan annelerimizin Anneler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.” İfadelerine yer verdi.

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ