Reklam
$ DOLAR → Alış: 5,63 / Satış: 5,65
€ EURO → Alış: 6,33 / Satış: 6,36

Kaymakam Kazez, Akşam Yemeğinde Öğrencilerin Konuğu Oldu

Kaymakam Kazez, Akşam Yemeğinde Öğrencilerin Konuğu Oldu
  • 16.11.2017
  • 1.531 kez okundu

a

 

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, Raşit Yüksel Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerinin ortak kullandıkları pansiyonu ziyaret ederek akşam yemeğini öğrencilerle birlikte yedi.

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, beraberinde İlçe Jandarma Komutanı Özgür Çelebi, Emniyet Amiri Serhan Halil Çakır, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir, Yazı İşleri Müdürü Sebahattin Özçelik ve Milli Eğitim İlçe Şube Müdürü Bedri Gülcemal Ardıç ile birlikte lise pansiyonunda yatılı kalan öğrencileri ziyaret etti. Birlikte akşam yemeği yedi.

Pansiyonun mutfak, yemekhane ve etüt salonunda incelemelerde bulunan kaymakam kazez, akşam yemeğinde ise öğrencilerin konuğu oldu. Öğrencilerle birlikte Tabildot’tan yemek alan Kaymakam Kazez, daha sonra öğrencilerle sohbet ederek sıkıntı ve taleplerini dinledi.

Öğrencilere eğitim ve öğretim adına tavsiyelerde bulunan Kaymakam Kazez, İlçede eğitim ve öğretim koşullarının başarı için son derece elverişli olduğunu söyledi. Öğrenciler eğitim hizmeti alırken herhangi bir aksaklık yaşamaması için sıkı takip içinde olduklarını belirten Kazez, öğrencilerin okulundan dersliğine, kütüphanesinden pansiyonuna, servisinden bütün yaşam alanlarına kadar nitelikli hizmet almalarını, daha mutlu, daha huzurlu bir ortamda eğitim almaları için çaba içinde olduklarını ifade etti.

 

 

a d (1) d (2) d (3) d (5) d (7) d (12) d (14) d (20) d (22) d (23) d (24) d (26) d (27) d (29) d (30) d (31) d (32) d (34) d (35) d (37)

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ