Reklam
$ DOLAR → Alış: 6,98 / Satış: 7,01
€ EURO → Alış: 8,27 / Satış: 8,30

Jandarma Cemevi’nde Vatandaşlara İftar Verdi

Jandarma Cemevi’nde Vatandaşlara İftar Verdi
  • 11.09.2019
  • 970 kez okundu

Jandarma Cemevi’nde Vatandaşlara İftar Verdi (1)

 

 

 

 

 

Çemişgezek ilçe jandarma komutanlığı,  Muharrem orucu dolayısıyla Cemevi’nde vatandaşlara iftar verdi.

İlçe jandarma komutanlığı tarafından düzenlenen iftar programında, Çemişgezek Belediye Başkanı Metin Levent Yıldız, Cumhuriyet Savcıları Kübra Çopur, Merve Eroğlu, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Şenyiğit, kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri, Jandarma personeli ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Çemişgezek Hacı Bektaş-ı Veli Kültürünü Yayma, Tanıtma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ali Hadi Yıldız’ın Muharrem ayı ile ilgili bilgilendirici konuşmasının ardından, ilçe müftüsü Sami Kencik’in yaptığı dua ile oruçlar açıldı.

Çemişgezek Hacı Bektaş-ı Veli Kültürünü Yayma, Tanıtma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ali Hadi Yıldız, “İlçemizde kamu kurum ve kuruluşlarımız Muharrem ayı dolayısıyla Cemevi’mizde iftarlara katılıp, iftar veriyorlar. Başta ilçemiz kaymakamı Harun Kazez olmak üzere, tüm kurumlarımıza maddi ve manevi olarak bu birliği sağladıkları için teşekkür ederiz. İlçe Jandarma Komutanlığımızda bu gün Cemevinde iftar verdi. Çok teşekkür ederiz. Bu birlik ve beraberlik ortamının ebediyen daim olmasını dilerim” dedi.

 

 

Jandarma Cemevi’nde Vatandaşlara İftar Verdi (2) Jandarma Cemevi’nde Vatandaşlara İftar Verdi (3) Jandarma Cemevi’nde Vatandaşlara İftar Verdi (4) Jandarma Cemevi’nde Vatandaşlara İftar Verdi (5)

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ