Reklam
$ DOLAR → Alış: 13,39 / Satış: 13,45
€ EURO → Alış: 15,18 / Satış: 15,24

İstiklal Ortaokulu TEOG Sınavı öncesi Öğrencilere Moral Gecesi Düzenledi

İstiklal Ortaokulu TEOG Sınavı öncesi Öğrencilere Moral Gecesi Düzenledi
  • 28.04.2015
  • 1.945 kez okundu

çemişgezek teog eğlence

Çemişgezek İstiklal Ortaokulu TEOG Sınavı öncesi, sınava girecek öğrencilerine “Moral Gecesi” düzenledi.

Kapalı spor salonunda saat 19.00 da düzenlenen etkinlikle, TEOG sınavına girecek öğrencilere moral desteği sağlanması amaçlanırken,  etkinlik kapsamında öğrenciler eğlence dolu bir gece yaşadı.

Düzenlenen etkilikte öncelikle Okul Rehber Öğretmeni ve Psikolojik Danışmanı Salih Akipek,  öğrencilerin sınav kaygılarını azaltıcı telkinlerde bulundu.  Fon müzikleri eşliğinde öğrencilere “Nefes Egzersizi” ve “Gevşeme Egzersizleri” ile rahatlama,  moral ve motivasyon desteği verildi.

Akşamında ise okul müdürü Tümer Balcı ve branş öğretmenlerinin de katılımıyla, öğrenciler kendilerine yapılan çeşitli yiyecek ve içecek ikramının ardından halaylarla gece devam etti.

Gecenin sonunda ise bütün öğrenciler, sınava ilişkin olumsuz düşüncelerini yazdıkları kâğıtları dilek fenerleri ile birlikte gökyüzüne gönderdi.

Okul müdürü Tümer BALCI’ da uzun ve yorucu bir maratonu geride bıraktıklarını ve sınava iyi bir şekilde hazırlandıklarını ifade etti. Hem öğretmenlerin hem de öğrencilerin çok çaba sarf ettiğini ve TEOG sınavında çalışmaların karşılığını alabilmeyi ümit ettiklerini belirtti. Okul Müdürü Tümer Balcı TEOG sınavına girecek tüm öğrencilere başarılar diledi.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ