Reklam
$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

İrfan Çelik, Çemişgezekli Çocukları Akşam Yemeğinde Konuk Etti

İrfan Çelik, Çemişgezekli Çocukları Akşam Yemeğinde Konuk Etti
  • 29.04.2016
  • 5.546 kez okundu

irfan çelik (4)Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında gösterdikleri başarıyla ulusal medyada kendinden övgüyle bahsettiren Çemişgezekli Çocuklara, ikinci TEOG sınavı sonrasında İstanbul’da yaşayan Çemişgezekli İşadamı İrfan Çelik tarafından yemek ikramı yapıldı.

Varlığını her zaman Çemişgezekli Çocukların yanında göstermesiyle, çocukların sevgisini kazanan ve çocuklara olan hassasiyetiyle bilinen İrfan Çelik, çocukları davet ettiği restaurant’ta yemek ikramında bulundu.

Çemişgezekli Çocukların Sevdiği isim haline gelen İrfan Çelik’in, TEOG stresinin ardından farklı bir ortamda tekrar bir ikram faaliyeti gerçekleştireceği belirtildi.

Öğrencilerin talebi üzerine onlarla hatıra fotoğraf çektiren ve çocuklarla sohbet eden İşadamı İrfan Çelik, “Çemişgezek’te ismini bilmediğim, tanımadığım, tanışmadığım çocuk sayısı çok az. Onların başarıları ailelerini olduğu kadar beni de çok mutlu ediyor. Özellikle ulusal medyada eğitimlerindeki başarılarından söz edilmesinden çok gurur duydum. Onları çok seviyorum.   Bu en büyük zenginliğimiz çocuklarla senede birkaç kere bir araya gelmek ve onların gözlerindeki ışıltıyı görmek benim mutlu olmama yetiyor da artıyor bile. Allah onların eksikliğini vermesin. Hepsinin gözlerinden öpüyorum.” Dedi

irfan çelik (1) irfan çelik (2) irfan çelik (3) irfan çelik (4) irfan çelik (5)

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ