Çemişgezekten Haberiniz Olsun www.cemisgezekliyiz.com
ÇEMİŞGEZEK KAYMAKAMI TUNA; “ BAYRAMLAR HER TÜRLÜ GÜZELLİĞE AÇILAN KAPILARDIR” PDF Yazdır E-posta

Çemişgezek Kaymakamı Ali İkram TUNA,  Ramazan Bayramı nedeniyle Çemişgezek halkının bayramını kutlayan bir mesaj yayımladı. Kaymakam TUNA, yayınladığı mesajında, “‘İnsanların bir araya gelerek kaynaştığı, toplumsal birlikteliğin yoğun biçimde yaşandığı, sevgi, hoşgörü ve kardeşlik duygularının doruğa ulaştığı Ramazan Bayramını hep birlikte idrak edebilmenin mutluluğu içindeyiz. Bayramlar, iç dünyamızdan başlayarak sevgi ve huzuru dalga dalga topluma yaymanın, birbirimizi hoş görmenin, dargınları barıştırmanın, sosyal dayanışmanın en yoğun şekilde yaşanması gereken müstesna günlerdir. Bu mübarek bayramda, yüce dinimizin de tavsiye ettiği gibi, herkesin birbiriyle kucaklaşmasını ve tüm toplumumuza dayanışma ve yardımlaşma havasının hakim olmasını temenni ediyorum. Bütün vatandaşlarımızı bu güzel bayram günlerinde sevgiyle, muhabbetle kucaklaşmaya çağırıyorum. Bayramların her türlü güzelliğe açılan kapı olması en kalbi temennimdir. Hep bir arada sevgi dolu ve mutlu nice bayramlar geçirmek ümidiyle, Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, bayramı sevdiklerinizle mutlu ve huzurlu bir şekilde geçirmenizi diliyorum.” Dedi

Cuma, 17 Ağustos 2012 23:52 tarihinde güncellendi
 
HALKLA BAYRAMLAŞMA TÖRENİ DÜZENLENECEK PDF Yazdır E-posta

Çemişgezek Kaymakamlığı halkla bayramlaşma törenini bayramın birinci günü,  Saat 18.00 da,  Tekya Aile Çay Bahçesinde gerçekleştirecek. Saat 18.00’da,Tekya Parkta halkla gerçekleştirilecek bayramlaşma töreni öncesi 16.30’da ilçe Emniyet Amirliğinde Polisle, Saat 17.15’te İlçe Jandarma Komutanlığında Mehmetçikle bayramlaşma gerçekleştirilecek. Tüm Halkımız Bayramlaşma Törenine Davetlidir.  www.cemisgezek.gov.tr

Cuma, 17 Ağustos 2012 22:34 tarihinde güncellendi
 
ÇEMİŞGEZEK’TE KUAFÖRLERİN BAYRAM ÖNCESİ GECE MESAİSİ BAŞLADI PDF Yazdır E-posta

Çemişgezek’te kuaförler yaklaşan Ramazan bayramı öncesi bayram mesaisine başladı. Bayram öncesi müşterilerinin sayısının artığını belirten kuaförler, gece geç saatlere kadar çalışacaklarını ifade ettiler. Bayrama sayılı günler kala vatandaşların şimdiden saç traşı olmaya geldiklerini belirten kuaförler; “Her bayramdan bir ya da iki hafta önce işlerimiz canlanıyor. Ama bayrama bir iki gün kala sabahlıyoruz. Arefe günü yoğunluğunu hafifletmek için, arefe öncesi gece mesaisi yapıyoruz” dediler.

Perşembe, 16 Ağustos 2012 23:15 tarihinde güncellendi
 
KİMSE YOK MU, ÇEMİŞGEZEK’TE 150 AİLEYE YARDIM DAĞITTI PDF Yazdır E-posta

Kimse Yok Mu Derneği, Çemişgezek Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile organize çalışmayla, Çemişgezek’te 150 aileye yardım elini uzattı. Ramazan ayı münasebetiyle özel kolilerde bulunan kumanyalar muhtaç ailelere ulaştırıldı. Çemişgezek merkez ve köylerinde tespit edilen,  muhtaç aileler için hazırlanan yardım kolileri evlerine kadar bırakıldı.

Cuma, 17 Ağustos 2012 07:48 tarihinde güncellendi
 
BALKAN TRİATLON ŞAMPİYONASI ELAZIĞ'DA YAPILACAK PDF Yazdır E-posta

Balkan Triatlon Şampiyonası'nın 8-9 Eylül'de Elazığ'da yapılacağı bildirildi. Elazığ Valiliği'nin internet sitesinde yapılan açıklamaya göre, Balkan Triatlon Şampiyonası, Elazığ Valiliği ve Türkiye Triatlon Federasyonu işbirliğinde 8-9 Eylül'de Elazığ'ın ev sahipliğinde Sivrice Hazar Gölü kıyısındaki Galaksi Tatil Köyü'nde gerçekleştirilecek. Valilikte bir araya gelen organizasyon komitesi, değerlendirme ve iş programı belirleme çalışması yaptı. Toplantıya, Vali Yardımcısı Ercan Çiçek, Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Kazez, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sedat Acar, İl Kültür ve Turizm Müdürü Tahsin Öztürk katıldı. Açıklamada görüşlerine yer verilen Vali Yardımcısı Ercan Çiçek, “Bu tarz sportif etkinlikleri, Elazığ'ın spor alanında var olan değerlerinin öne çıkarılması ve duyurulması açısından son derece önemli” ifadelerini kullandı. Çiçek, Elazığ Valiliği'nin öncülüğünde ilgili bütün kurum ve kuruluşların katkısıyla gerçekleştirilecek şampiyonaya, Elazığ halkını davet etti. (AA)

Perşembe, 16 Ağustos 2012 22:46 tarihinde güncellendi
 
<< Başlangıç < Önceki 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Sonraki > Son >>

Sayfa 91 - 148

Ziyaretçi Sayısı

Bugün65
Dün889
Bu Hafta3304
Bu Ay13695
Toplam451020

Mithat Usta

İletişim


cemisgezekliyiz@gmail.com

0535 587 00 43

Mithat Usta

Anasayfa - Sık Kullan.Ekle

Sayfayı Sık Kullan. Ekle Anasayfam Yap 

www.markadizayn.net

Müezzinoğlu Kuyumculuk


www.cemisgezekliyiz.com

Reklam Alanı

www.cirahaber.com

www.cirahaber.com