Reklam
$ DOLAR → Alış: 13,39 / Satış: 13,45
€ EURO → Alış: 15,18 / Satış: 15,24

İlçemizi Ziyaret

İlçemizi Ziyaret
  • 05.05.2015
  • 2.262 kez okundu

çemişgezek ziyaret

Tunceli Vali Yardımcısı Serdar ARSLANTAŞ ve İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca Çemişgezek ilçemize ziyaret gerçekleştirdi.

Tunceli Vali Yardımcısı Serdar ARSLANTAŞ ve İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca ilk olarak Çemişgezek Kaymakamı Soner Kırlı’yı makamında ziyaret etti. Çemişgezek Kaymakamı Soner Kırlı, İlçede devam eden ve planlanan çalışmalar hakkında konuklarına bilgiler verdi.

Geçtiğimiz gün Elazığ’da meydana gelen kazada yakınlarını kaybeden, Özçelik ve Ünsalan ailelerine taziye ziyaretinde bulunan konuklar ailelere üzüntülerini belirterek başsağlığı diledi.

Ziyaret kapsamında ayrıca İstiklal İlkokulu/Ortaokulu ziyaret edilerek İlçedeki eğitim durumu ve faaliyetleri hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu

İlçede merkezinde bulunan tarihi Tağar Köprüsünün görülmesinin ardından, Çemişgezek Kaymakamlığı tarafından eski feribot iskelesinde Sosyal alana dönüştürülmesi için çalışmaları başlatılan alan gezildi.  Çemişgezek Kaymakamı Soner kırlı burada proje hakkında konuklarına bilgiler verdi.

Vali Yardımcısı Serdar ARSLANTAŞ ve İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca’nın Çemişgezek’te ki ziyaretlerine, Çemişgezek Kaymakamı Soner Kırlı ile birlikte Garnizon Komutanı İbrahim Uğur Savaşeri, Emniyet Amiri Yunus Erdem Öre, ilçe Milli Eğitim Müdürü Arif Kemal Şamat ve Milli Eğitim Şube Müdürü Gökmen Aksakal’da refakat etti.

Akşam saatlerinde ilçeden ayrılan Vali Yardımcısı Serdar ARSLANTAŞ ve İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca’nın nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Çemişgezek Kaymakamı Soner Kırlı, ziyaretlerinden ötürü konuklarına teşekkür etti.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ