Reklam
$ DOLAR → Alış: 8,82 / Satış: 8,85
€ EURO → Alış: 10,35 / Satış: 10,39

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, Çemişgezek’te incelemelerde Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, Çemişgezek’te incelemelerde Bulundu
  • 29.01.2016
  • 2.494 kez okundu

il milli eğitim müdürü ali eyyüpkoca Çemişgezek ilçesini ziyaret etti

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, Çemişgezek ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Milli Eğitim Müdürü Eyyüpkoca, Çemişgezek ilçesini ziyareti kapsamında İlçe Kaymakamı Harun Kazez ve Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy’u makamında ziyaret etti. İlçeye yeni planlanan yatırımlarla alakalı görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretleri kapsamında ilçedeki eğitim kurumlarında da incelemelerde bulunan Tunceli İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, eğitim kadrolarıyla da bir araya gelerek, Çemişgezek’in TEOG sınavında gösterdiği genel başarısından dolayı tebriklerini belirtti.  Eğitim kurulumlarının yöneticileriyle bir araya gelen Eyyüpkoca, talep ve önerileri dinleyerek eğitim ve öğretim adına değerlendirmelerde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, İlimizin eğitimdeki başarısının katlanarak arttırılması için çalıştıklarını, bunun için de eğitime yapılan yatırımların hız kesmeden devam ettiğini belirtti. Eyyüpkoca açıklamasında; ’’Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yenilikçi, araştırmacı, sağlıklı ve geleceğe güvenle bakabilen bireylerin yetiştiği eğitim kurumları oluşturmak  hedefiyle çalışmalarımız devam etmektedir. Çemişgezek’te hizmete açmayı düşündüğümüz öğretmenevi, anaokulu ve imam hatip ortaokulu ile Tunceli eğitimine güçlü bir ivme daha kazandıracağımıza inanıyorum. Yatımlarımızın bir an önce hizmete açılması için çalışmalarımızı başlattık ve takip ediyoruz.’’

Son üç yıldır TEOG sınavı başarısında en başarılı iller arasında olan ve ilimizin bu derecesinde en başarılı ilçe konumunda olan Çemişgezek’in ilçe milli eğitim yöneticilerine, okul idarecilerine ve öğretmenlerine teşekkür eden Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, hiçbir başarının tesadüf olmadığı gibi bu başarının da tesadüf olmadığını; iyi planlanmış, iyi yönetilen, öğrenciyi doğru kanalize eden bir eğitim anlayışı ve güçlü bir öğretmen kadrosuyla bu başarıyı elde ettiklerini ve bu başarıyı her yıl arttırarak korumak istediklerini ifade etti.

Çemişgezek İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir, ziyaretleri ve ilçedeki eğitime olan yakın ilgilerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca’ya teşekkürlerini belirtti.

 

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ