Reklam
$ DOLAR → Alış: 8,30 / Satış: 8,34
€ EURO → Alış: 9,69 / Satış: 9,73

Düğünleri Kardeşlik şölenine dönüştü

Düğünleri Kardeşlik şölenine dönüştü
  • 29.05.2015
  • 7.774 kez okundu

irfan çelik düğün

Tunceli Çemişgezekli İşadamı İrfan Çelik, İstanbul Sheraton Otelde düzenlenen düğünle Gezer Karadağ ile yaşamını birleştirdi.

Birlik beraberlik ve kardeşlik temalı gerçekleştirilen düğün, birçok siyasi parti temsilcilerini, iş ve spor camiası temsilcilerini, sivil toplum kuruluşu temsilcilerini ve sanat camiasından isimleri bir araya getirdi.

CHP’li Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun kıydığı nikâhın şahitliklerini Ak Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, eski Türkiye Futbol Federasyonu Yöneticilerinden Tahir Kıran, Kasım Paşa Spor Kulübü Başkanı Hasan Hilmi Öksüz, HDP Temsilcisi Cemal Coşkun, MHP Şile Meclis Üyesi Doğan Gürsoy, Ak Parti Rize Mileltvekili adayı Halil Bakırcı, İş adamları; Mustafa Ekşi, Atilla Peker, Olgun Peker, Akif Davutoğlu, İsmail Dalkıran, Fatih İnalkoç, Kerbala Yasak,  GFB Tribün Lideri Sefa Kalya, Ultraslan Tribün Lideri Sebahattin Şirin ve 1453 Çarşı Tribün Lideri Erdal Keleş yaptı.

Birlik Beraberlik ve Kardeşlik vurgusuyla Bakırköy Sheraton Otelde düzenlenen düğün yöresel motiflerle, köy düğünü şeklinde gerçekleştirildi.

KARDEŞLİK ŞÖLENİ TADINDA DÜĞÜN

Düğünde; farklı partilerden siyasi temsilciler, üç büyük spor kulübü başta olmak üzere spor kulüpleri temsilcileri,  iş ve sanat dünyasıyla birlikte sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile birçok vatandaş birlik beraberliğe katkı sunma adına düğüne renk kattı.

Dünya evine giren İş adamı İrfan Çelik, düğün davetiyesinde de “düğünümüzü düğünden çok birlik beraberlik şölenine dönüştürmek istiyoruz” ifadesine yer vererek; Ülkemizde en çok ihtiyaç ve özlem duyduğumuz şey birlik, beraberlik, sevgi ve dayanışma hisleridir. Düğünümüzde istiyoruz ki; ülkemizin kentlisiyle köylüsüyle, farklı düşünce ve renkleriyle insanımız bir masa etrafında toplana bilsin. Bunun özlemini hep yaşıyor ve düşlüyorum. Bu gün düğünümüzde bu tabloyu görmek mutluluğumuza mutluluk kattı.  İnşaallah bu duygular tüm dünyaya yansır.

Huzura kardeşliğe ve barışa susamış insanlarımızın yöresel kıyafetleriyle yanımızda olması ve bütün renklerimizle birlikte, barışın tüm renklerini düğünümüze sığdırabilmek ayrı bir mutluluk kaynağımız oldu. Bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz.  Dedi

RENKLİ YÖRESEL KIYAFETLER

İstanbul Sheraton’da düzenlenen düğüne katılan misafirlerin birçoğu yöresel kıyafetleriyle düğüne katıldı. Davul zurna eşliğinde halaylar çekildi. Yöresel Müzik ve Sanatçılar Töre Anadolu ve Hasan Er’in türkülerinin eşliğinde muhteşem bir gece yaşandı.

ÇEMİŞGEZEKLİ ÇOCUKLARDAN MEKTUP VE PLAKET

Doğduğu topraklarların sorunlarına gösterdiği duyarlılıkla birlikte, varlığını doğduğu topraklarla paylaşan iş adamı İrfan Çelik, Eğitime verdiği destek ve Çemişgezekli çocuklarla kurduğu sıcak diyaloglardan ötürü Çemişgezek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kendisine verilen plaketle birlikte, düğüne katılamayan Çemişgezekli çocukların gönderdiği mektup konuklara duygusal anlar yaşattı.  Düğüne katılan konuklara ayrıca Çocukların hazırlamış olduğu tebrik sinevizyonu izletildi. İrfan Çelik ise kendisine takdim edilen plaketlere teşekkür ederek,  eğitim gören çocuklara destek olmaya devam edeceklerini, onlar için sürpriz bir proje çalışmasıyla birlikte en kısa sürede kendilerini ziyaret edeceklerini belirtti.

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ