Reklam
$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Çocuk Gelişimi Öğrencilerinden, Miniklere Oyuncak Hediyesi

Çocuk Gelişimi Öğrencilerinden,  Miniklere Oyuncak Hediyesi
  • 09.11.2016
  • 1.746 kez okundu

cemisgezekte-cocuk-gelisimi-ogrencileri-yaptiklari-oyuncaklari-miniklere-hediye-etti

Çemişgezek Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Bölümü 2’nci sınıf öğrencileri, “Çocuk ve Müzik” dersinde yaptıkları oyuncakları Çemişgezek Anaokulu’ndaki minik öğrencilere hediye etti.
Çemişgezek Meslek Yüksek Okulu Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencileri, Öğretim Görevlisi Fevzi Oğuz refakatinde yaptıkları çoğunluğu müzik aletlerinden oluşan oyuncakları, ilçedeki anaokuluna giderek öğrencilere hediye etti.

Çocuk Gelişimi Bölümünden Ayşe Gökhan, “Bu müzik aletlerini yaparken, bu gün bu mutluluğu yaşayacağımızı düşünerek hiç zorlanmadık. Arkadaşlarımızla ortaya güzel şeyler çıkarttığımızı düşünüyorum. Öğretmenimiz Fevzi Oğuz’un rehberliğinde keyif veren ve hatta dinlendiren bir çalışma oldu. Sınıf olarak yapımını tamamladığımız oyuncakları ana sınıfı öğrencilerine hediye ettik. Onların mutluluğu bizleri de mutlu etti” dedi.
Projenin mimarı Öğretim Görevlisi Fevzi Oğuz ise minik öğrencilerin mutluluklarına ortak olmanın kendilerini de mutlu ettiğini belirterek, “Çocuk ve müzik dersinde öğrencilerimizle beraber yaptığımız çalışmaları, ilçemizde bulunan anaokuluna hediye ettik ve bunu proje haline getirmeyi hedefledik. Bu proje neticesinde Çocukların mutlu olduklarını görmek bizim için çok önemliydi. Bu sürece destek olan öğrencilerime çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Anaokulu Müdürü İlknur Bayram, öğrencilerin ziyareti ve hediyelerinden dolayı Oğuz ve tüm öğrencilere teşekkür etti.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ