Reklam
$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

Çemişgezek’te Zümre Toplantısı Yapıldı

Çemişgezek’te Zümre Toplantısı Yapıldı
  • 22.09.2016
  • 1.882 kez okundu

kapak

Çemişgezek’te 2016-2017 eğitim-öğretim yılı sene başı zümre toplantısı yapıldı.

Çemişgezek’te bir düğün salonunda düzenlenen toplantıya Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir, Milli Eğitim Şube Müdürü Vural Berker, eğitim kurumlarının yöneticileri ve ilçede görev yapan bütün öğretmenler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan toplantıda Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir ve Şube Müdürü Vural Berker birer konuşma yaptı.

Toplantıda geçen eğitim öğretim yılının değerlendirilmesi yapıldıktan sonra 2016-2017 eğitim öğretim yılında yapılması planlanan çalışmalar hakkında görüş alışverişi yapıldı.

Başarılı bir eğitim yılı için öğretmenlerin de düşüncelerinin alındığı toplantıda değerlendirmelerde bulunan Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, “Bugün eğitime bakış açımızı birinci ağızdan duymamız için bir araya geldik. Geçtiğimiz yıl ilçemizin eğitim alanındaki başarısı ulusal medya yoluyla ülke gündeminde de yer aldı. Başarı konusunda doyumsuz olarak bu başarıyı daha da üst seviyeye taşımak için hepimiz büyük gayret içerisinde olacağız. Başarıyı artırmak için sizlerden gelen bütün teklifleri değerlendiririz. Ahlaklı bir neslin yanında başarılı bir nesilde yetiştirmemiz lazım. Kaymakamlık olarak geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da bütün öğrencilerimize kaynak kitap desteği sunmak istiyoruz.” Dedi.

Kaymakam Kazez, azim ve sorumluluk isteyen mesleklerinde öğretmenlerin de karşılaşabilecekleri zorluklar olabileceğini bu zorluklarda Kaymakamlığın kapısının kendilerine açık olduğunu ifade etti. Öğretmenlerin çağı yakalamış,  gelişime ve yeniliklere açık, kendini devamlı yenileyen bir yapıda olması gerektiğini belirten Kaymakam Kazez, 2016-2017 Eğitim öğretim yılında yeni göreve başlayan öğretmenlere mesleki hayatlarında başarılar diledi.

İlçedeki öğretmenlerin branşları bazında gruplara ayrılarak kendi zümre toplantılarını yapmalarının ardından toplantı sona erdi.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ