Reklam
$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,73 / Satış: 7,76

Çemişgezek’te TÜBİTAK Bilim Söyleşileri Etkinliği Yapıldı

Çemişgezek’te TÜBİTAK Bilim Söyleşileri Etkinliği Yapıldı
  • 29.05.2019
  • 986 kez okundu

timthumb

 

 

 

Çemişgezek ilçesinde “Bilim Söyleşileri” etkinliği düzenlendi.
TÜBİTAK tarafından başlatılan ve Çemişgezek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Proje Ekibi Başkanı Vural Berker’in girişimleriyle Tunceli’de ilk kez düzenlenen “Bilim Söyleşileri” etkinliği yoğun katılımla gerçekleştirildi.

İlçe Belediyesi sinema salonunda, Munzur Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi İnan Ünal’ın sunumuyla yapılan etkinliğe ortaokul ve lise öğrencilerinin yanı sıra İlçe Milli Eğitimi Müdürü Mehmet İzzet Demir,şube müdürleri, okul yöneticileri ve öğretmenler de katıldı.
Dr. Öğr. Üyesi İnan Ünal, “Dünyaya Düz Bakma” isimli sunumda gençlere bilim ve bilim insanları hakkında bilgiler vererek, bilim ve matematik üzerine sohbet etti.
Etkinliğin çok verimli geçtiğini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir’de sunumun öğrencilerde bilim ve matematik konularında farkındalık oluşturduğunu aktardı.

 

ana ÇEMİŞGEZEK’TE TÜBİTAK BİLİM SÖYLEŞİLERİ ETKİNLİĞİ YAPILDI (1) ÇEMİŞGEZEK’TE TÜBİTAK BİLİM SÖYLEŞİLERİ ETKİNLİĞİ YAPILDI (2) ÇEMİŞGEZEK’TE TÜBİTAK BİLİM SÖYLEŞİLERİ ETKİNLİĞİ YAPILDI (4) DSC_0008 DSC_0023 DSC_0059 DSC_0092

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ