Reklam
$ DOLAR → Alış: 7,75 / Satış: 7,78
€ EURO → Alış: 9,21 / Satış: 9,25

Çemişgezek’te “Toplumsal Yaşam ve Gençlik” konulu konferans düzenlendi

Çemişgezek’te “Toplumsal Yaşam ve Gençlik” konulu konferans düzenlendi
  • 01.03.2019
  • 1.254 kez okundu

çemişgezek meslek yüksek okulu

 

 

Çemişgezek ilçesinde “Toplumsal Yaşam ve Gençlik” konferansı düzenlendi.

İlçede, Munzur Üniversitesi Çemişgezek Meslek Yüksek Okulu tarafından sosyal ve kültürel etkinlikleri kapsamında “Toplumsal Yaşam ve Gençlik” konferansı verildi. Konferansta ilçe müftüsü Sami Kencik, toplumsal yaşam ile ilgili bilgi verdi.

Ardından konuşmacı olarak yer alan Din Görevlisi Fatih Gürbüz ise,Ahlaki değerler, doğruluk, dürüstlük, emaneti korumak, başkalarına yardım etmek, adaletli olmak, hoşgörü, bağışlama, alçak gönüllülük, görgülü olmak, savurganlıktan kaçınmak, saygınlık kazanmak, güvenirlik ve iyi bir imaja sahip olma konularını aktardı.

Öğrencileri sadece akademik açıdan değil, sosyal kültürel yönden de desteklemenin öneminde değinen Okul Müdürü Dr. Gönül Şener, “Öğrencilerimize akademik eğitimlerle birlikte, onları sosyal ve kültürel etkinliklerle desteklemenin çabası içerisindeyiz. Gençlerimizin düşünce, duygu ve tutumlarını müspet biçimde düzenlemelerine katkı sunmak, onların bilhassa kendilerine, ailelerine ve topluma karşı fayda sağlayıcı haslet duygularını pekiştirmek istiyoruz” dedi.

Çok sayıda öğrencinin katıldığı konferans soru cevapla sona erdi.

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ