Reklam
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Çemişgezek’te TEOG Moral, Motivasyon Ziyaretleri

Çemişgezek’te TEOG Moral, Motivasyon Ziyaretleri
  • 11.04.2017
  • 2.965 kez okundu

anasayfa çemişgezek

 

Son yıllarda Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavındaki başarısı ülke ortalamasının üzerinde olan Çemişgezek ilçemizde,  varolan başarının arttırılmasına yönelik moral ve motivasyon ziyaretleri düzenleniyor.

Çemişgezek Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir, beraberinde Şube Müdürleri Vural Berker ve Bedri Gülcemal Ardıç ile birlikte ilçedeki okulları ziyaret ederek, Teog sınavına girecek öğrencilerin moral ve motivasyonunu arttırmaya yönelik olarak okulların eğitim kadroları ve öğrencileriyle bir araya geldiler.

26-27 Nisan 2017 tarihlerinde 2’ncisi yapılacak olan TEOG sınavında başarıyı arttırmak amacıyla okullara geziler düzenlediklerini belirten Çemişgezek Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir, “İlçemiz genelindeki okullarımızı gezerek, özellikle TEOG sınavına girecek olan öğrencilerimizle bir araya geliyoruz. İlçemiz son yıllarda Sınavlarda ülke ortalamasının üzerinde sonuçlar elde ediyor. Biz bu başarıda doyumsuzuz.  Hem öğrencilerimizle hem de eğitim kadrolarımızla bir araya gelerek daha fazla başarı için neler yapabiliriz diye görüş alışverişlerinde bulunuyoruz. Ben Öğrencilerime ve eğitim kadrolarıma güveniyorum. İnşaallah yine iyi sonuçlar elde edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

a (2) b (1) b (2) bb c (1) c (2) d (1) d (2) e (1) e (2) f (1) f (2) g (1) g (2) g (3) h (1) h (2) i (1) i (2)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ