Reklam
$ DOLAR → Alış: 13,39 / Satış: 13,45
€ EURO → Alış: 15,18 / Satış: 15,24

Çemişgezek’te TEOG Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Çemişgezek’te TEOG Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
  • 21.11.2016
  • 1.777 kez okundu

img_2066

Yurt genelinde olduğu gibi Çemişgezek’te de 23 ve 24 Kasım 2016 tarihlerinde 8. sınıf öğrencilerinin katılacağı TEOG (Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş ) sınavında görev alacak yönetici ve öğretmenlerin katılımıyla bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Öğretmenevi çok amaçlı salonunda düzenlenen toplantıya Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir, Şube Müdürleri Vural Berker, Bedri Gülcemal Ardıç ve sınavda görev alacak eğitim görevlileri katıldı.

Toplantıda; sınavda nelere dikkat etmeleri gerektiğinin yanında karşılaşılabilmesi muhtemel konularda görsel sunu destekli olarak bilgiler verildi.

Şube Müdürleri Bedri Gülcemal Ardıç ve Vural Berker, dilek – temennileriyle birlikte bilgilendirmeler yaptığı toplantıda,  Çemişgezek Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir sınava girecek bütün öğrencilere ve görev alacak öğretmenlere başarı temennisini belirterek, bu sınavda geçmiş yıldaki ülke gündemine konu olan başarının çok daha fazlası için eğitim kadroları olarak hazırlandıklarını, çok daha güzel sonuçlar almayı arzu ettiklerini ifade etti.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ