Reklam
$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

Çemişgezek’te Sene Başı Zümre Toplantısı Yapıldı

Çemişgezek’te Sene Başı Zümre Toplantısı Yapıldı
  • 21.09.2018
  • 1.629 kez okundu

çemişgezek te zümre toplantısı yapıldı (1)

 

Çemişgezek’te 2018-2019 eğitim-öğretim yılı sene başı zümre toplantısı yapıldı.

Çemişgezek Raşit Yüksel Anadolu İmam Hatip Lisesi çok amaçlı salonunda yapılan toplantıya Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir, Milli Eğitim Şube Müdürleri Bedri Gülcemal Ardıç ile Vural Berker, eğitim kurumlarının yöneticileri ve ilçede görev yapan bütün öğretmenler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan toplantıda Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir birer konuşma yaptı.

Toplantıda geçen eğitim öğretim yılının değerlendirilmesi yapıldıktan sonra 2018-2019 eğitim öğretim yılında yapılması planlanan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Planlı ve başarılı bir eğitim yılı için düzenlenen toplantıda;  okul Müdürleri ve öğretmenlerin düşünceleri de alınırken, eğitimle ilgili değerlendirmelerde bulunan Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, “Bugün eğitime bakış açımızı birinci ağızdan duymamız için bir araya geldik. Geçtiğimiz yıllarda ilçemiz genelinde eğitim alanındaki başarı hepimizi mutlu etti.  Ancak başarı konusunda doyumsuz olarak bu başarıyı daha da üst seviyeye taşımak için hepimiz büyük gayret içerisinde olmayı sürdürmeliyiz.  Başarıyı artırmak için sizlerden gelen bütün teklifleri hassasiyetle değerlendireceğimizden şüpheniz olmasın.” Dedi.

İlçedeki öğretmenlerin branşları bazında gruplara ayrılarak kendi zümre toplantılarını yapmalarının ardından toplantı sona erdi.

 

çemişgezek te zümre toplantısı yapıldı (1) çemişgezek te zümre toplantısı yapıldı (2) çemişgezek te zümre toplantısı yapıldı (3)

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ