Reklam
$ DOLAR → Alış: 13,76 / Satış: 13,82
€ EURO → Alış: 15,54 / Satış: 15,60

Çemişgezek’te oluşturulan “Vefa Sosyal Destek Grubu”, 65 yaş üzeri vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyor

Çemişgezek’te oluşturulan “Vefa Sosyal Destek Grubu”, 65 yaş üzeri vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyor
  • 29.03.2020
  • 6.152 kez okundu

ÇEMİŞGEZEK’TE OLUŞTURULAN “VEFA SOSYAL DESTEK GRUBU” 65 YAŞ ÜZERİ VATANDAŞLARIN İHTİYAÇLARINI KARŞILIYOR (1)

 

 

 

 

Çemişgezek ilçesinde Kaymakamlık tarafından oluşturulan “Vefa Sosyal Destek Grubu”, 65 yaş üzeri vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyorlar.

 

Türkiye’de korona virüsle mücadele kapsamında, evlerinden çıkmalarına sınırlama getirilen 65 yaş ve üstü kişiler ile bazı kronik rahatsızlıklara sahip vatandaşlara destek olmak amacıyla kurulan “Vefa Sosyal Destek Grubu”, Çemişgezek ilçesinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 

Korona virüs tedbirleri çerçevesinde sokağa çıkmayan 65 yaş üstü vatandaşlara, Çemişgezek Kaymakamlığı, ilçe Jandarma Komutanlığı, Emniyet Amirliği, Sosyal Yardımlaşma vakfı, Çemişgezek Belediyesi ve ilçe hastanesi ekipleri yardımcı oluyor.

 

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez’inde katıldığı hane ziyaretlerinde, ekipler vatandaşların gıda, muayene,  ilaç,  banka ve resmi işlemler gibi ihtiyaçlarını karşılamak için adeta seferber oldu.

 

Büyüklük onlardan vefa bizden sloganıyla hareket ettiklerini aktaran Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, “Bizler tüm kurumlarımızla birlikte, korona virüse karşı iş birliği içinde çalışıyoruz. İlçemizde oluşturduğumuz “Vefa Sosyal Destek Grubu” olarak 65 yaş üzeri vatandaşların çağrılarına ivedi olarak dönüş yapıyoruz. Büyüklük onlardan vefa bizden sloganıyla yaşlılarımızı ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın özellikle bu zorlu süreçte mağdur olmalarına fırsat vermeyeceğiz.  65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan, evlerinden çıkamayan değerli vatandaşlarımızın her hangi bir ihtiyacında 112, 155, 156 ve her hangi bir kamu kuruluşumuzun numaralarını aradığında kendilerine mağkul ihtiyaçlarında mutlaka yardımcı olunacaktır. Allah ülkemizi ve milletimizi bu virüs belasından kurtarsın. Değerli halkımıza sağlık dolu günler diliyorum” şeklinde ifadelere yer verdi.

 

ÇEMİŞGEZEK’TE OLUŞTURULAN “VEFA SOSYAL DESTEK GRUBU” 65 YAŞ ÜZERİ VATANDAŞLARIN İHTİYAÇLARINI KARŞILIYOR (1) ÇEMİŞGEZEK’TE OLUŞTURULAN “VEFA SOSYAL DESTEK GRUBU” 65 YAŞ ÜZERİ VATANDAŞLARIN İHTİYAÇLARINI KARŞILIYOR (2) ÇEMİŞGEZEK’TE OLUŞTURULAN “VEFA SOSYAL DESTEK GRUBU” 65 YAŞ ÜZERİ VATANDAŞLARIN İHTİYAÇLARINI KARŞILIYOR (3) ÇEMİŞGEZEK’TE OLUŞTURULAN “VEFA SOSYAL DESTEK GRUBU” 65 YAŞ ÜZERİ VATANDAŞLARIN İHTİYAÇLARINI KARŞILIYOR (4) ÇEMİŞGEZEK’TE OLUŞTURULAN “VEFA SOSYAL DESTEK GRUBU” 65 YAŞ ÜZERİ VATANDAŞLARIN İHTİYAÇLARINI KARŞILIYOR (5)

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ