Reklam
$ DOLAR → Alış: 5,76 / Satış: 5,78
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,57

Çemişgezek’te Okuma Yazma Seferberliği Toplantısı Yapıldı

Çemişgezek’te Okuma Yazma Seferberliği Toplantısı Yapıldı
  • 19.02.2018
  • 1.609 kez okundu

OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ TOPLANTISI (2)-vert

Çemişgezek ilçesinde, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşleri Emine Erdoğan’ın himayelerinde yürütülen “Okuma Yazma Seferberliği” toplantısı Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez’in başkanlığında yapıldı.

Öğretmen evi çok amaçlı salonunda düzenlenen yoğun katılımlı toplantıya Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, İlçe Jandarma Komutanı Özgür Çelebi, Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir, İlçe müftüsü Halil İbrahim Süslü, Kamu Kurumlarının idarecileri, STK Temsilcileri, Köy ve Mahalle Muhtarları katıldı.

Başlatılan seferberlik ile okuma yazma bilmeyen tüm vatandaşlara ulaşabilmeyi hedeflediklerini söyleyen Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi tarafından okuma yazma seferberliği başlatıldı. Bugün bu toplantıda, ilçemizde okuma yazma bilmeyen vatandaşlarımızı daha kolay tespit etmek ve ulaşmak için gerçekleştirilecek çalışmalar konusunda istişare etmek istiyoruz” dedi.

Okuma yazma bilmeyenlerin tespiti ve kursa yönlendirilmeleri konusunda herkesten destek beklediklerini ifade eden Kaymakam Kazez, “Bu konuda hepimize iş düşüyor. Okuma ve yazma bilmeyen herkese ulaşacağız. Amacımız önce iyi bir tespit çalışması yapmaktır. Bu süreçte, Okuma Yazma Seferberliğine kurumlar ve muhtarlarla birlikte tüm toplumun destek olması işimizi daha da kolaylaştıracaktır. Bundan sonraki süreçte, bu çalışmamızı elbirliği ile başarılı bir şekilde tamamlamayı arzu ediyoruz” şeklinde ifadelere yer verdi.

Toplantı; karşılıklı görüş alışverişi ve görev dağılımının ardından sona erdi

OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ TOPLANTISI (1) OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ TOPLANTISI (2) OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ TOPLANTISI (3) OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ TOPLANTISI (4) OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ TOPLANTISI (7) OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ TOPLANTISI (8) OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ TOPLANTISI (9) OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ TOPLANTISI (10) OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ TOPLANTISI (11)Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ