Reklam
$ DOLAR → Alış: 5,79 / Satış: 5,81
€ EURO → Alış: 6,40 / Satış: 6,43

Çemişgezek’te İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı.

Çemişgezek’te İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı.
  • 13.02.2018
  • 1.917 kez okundu

idari şube başkanları (1)

 

Çemişgezek’te İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı.

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez’in başkanlığında yapılan toplantıya, Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy, İlçe Jandarma Komutanı Özgür Çelebi, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Amirleri ve Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri katıldı.

İlçedeki kamu kurum ve kuruluşları arasında koordinasyonu sağlamak, muhtemel sorunların tespitiyle birlikte yerinde ve etkin çözüm üretmek amacıyla düzenlenen toplantıda, ilçenin genel durumu detaylı şekilde değerlendirildi.

Kamu hizmetlerinin sunumunda insanımızı merkeze alan bir anlayışla hareket edilmesi gerektiğini söyleyen Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, “Mesai arkadaşlarımız ve tüm hizmet paydaşlarımızla birlikte çalışmalarımızı yaparken, birinci önceliğimiz vatandaşa etkin hizmet sunumuyla birlikte, Adalet, sevgi, saygı, hoşgörü ve fedakârlık içerisinde görev yapmak en önemli hedefimiz olmalıdır. Kurumlarımızın ve vatandaşlarımızın muhtemel problemlerinin erken tespiti ve etkin çözülmesi, kamu hizmetlerinin sağlıklı yürütülmesi için zaman zaman değerlendirici toplantılarımıza devam edeceğiz” dedi.

 

idari şube başkanları (1) idari şube başkanları (2) idari şube başkanları (3) idari şube başkanları (4) idari şube başkanları (5) idari şube başkanları (6)


Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ