Reklam
$ DOLAR → Alış: 6,76 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,42 / Satış: 7,45

Çemişgezek’te ilçe idare şube başkanları toplantısı yapıldı

Çemişgezek’te ilçe idare şube başkanları toplantısı yapıldı
  • 12.02.2019
  • 978 kez okundu

çemişgezek

 

 

 

 

Çemişgezek’te ilçe idare şube başkanları toplantısı yapıldı.
Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez’in başkanlığında yapılan toplantıya, ilçedeki kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri katıldı.
Toplantıda, Kamu hizmetlerinin en iyi şekilde sunulması, Kamu Kurum ve Kuruluşlar arasında uyum ve işbirliğinin güçlendirilmesini amaçlayan toplantıda ilçenin genel sorunları değerlendirildi.
Adalet, sevgi, saygı, hoşgörü ve fedakârlık içerisinde görev yapma gayretinin herkesin ortak hedefi olması gerektiğini ifade eden Çemişgezek Kaymakamı Harun kazez “Mesai arkadaşlarımız ve tüm hizmet paydaşlarımızla birlikte çalışmalarımızı yaparken, vatandaşlarımızın muhtemel problemlerinin erken ve etkin çözülmesi, kamu hizmetlerinin sağlıklı yürütülmesi için zaman zaman değerlendirici toplantılarda bulunuyoruz. Bu gün de ilçemizin sorunlarını, karşılaşılması muhtemel konuların çözümü hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Vatandaşımıza hizmeti daha iyi sunmak, eksiklikleri anında gidermek ve uygulamada ortaya çıkan aksaklıkları hızlı bir şekilde çözerek vatandaşımıza en iyi hizmeti sunabilmek için toplantılarımızı devam ettireceğiz” Dedi.


çemişgezek kaymakam bey (6) çemişgezek kaymakam bey (7) çemişgezek kaymakam bey (8) çemişgezek kaymakam bey (9) çemişgezek kaymakam bey (10) çemişgezek kaymakam bey (11) çemişgezek kaymakam bey (12) çemişgezek kaymakam bey (13)

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ