Reklam
$ DOLAR → Alış: 13,49 / Satış: 13,54
€ EURO → Alış: 15,23 / Satış: 15,29

Çemişgezek’te Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama Ve İş Birliği Toplantısı Yapıldı

Çemişgezek’te Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama Ve İş Birliği Toplantısı Yapıldı
  • 15.02.2019
  • 1.305 kez okundu

çemişgezek anasayfa

 

 

 

Çemişgezek İlçesinde Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği komisyon toplantısı yoğun katılımla yapıldı.

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez’in başkanlığında, Öğretmenevi Çok Amaçlı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy, Cumhuriyet Savcısı Kübra Çopur, Kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri katıldı.

Çemişgezek Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Metehan Kaçar açılan kurslarla ilgili bilgiler verirken, açılması planlanan kurslar ile ilgili katılımcılar görüş ve önerilerini belirtti.

Katılımcıların görüş ve önerilerinin imkânlar çerçevesinde değerlendirileceğini söyleyen Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, İlçedeki resmi, özel ve sivil toplum kuruluşları ile hayat boyu öğrenme kapsamında, eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi, planlanması ve kurumlar arasında iş birliği ve koordinasyonun sağlanması, etkinliklerin birlikte planlanması ve uygulamaya konulması ve verimliliğin artırılmasını hedeflediklerini belirtti.

İlçenin genel sorunlarının da görüşüldüğü toplantı, dilek ve temennilerle sona erdi.

 

kaymakam bey (1) kaymakam bey (2) kaymakam bey (3) kaymakam bey (5) kaymakam bey (6) kaymakam bey (7) kaymakam bey (8) kaymakam bey (9)

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ