Reklam
$ DOLAR → Alış: 5,77 / Satış: 5,79
€ EURO → Alış: 6,45 / Satış: 6,47

Çemişgezek’te Eğitime ve tanıtıma destek plaketi

Çemişgezek’te Eğitime ve tanıtıma destek plaketi
  • 03.12.2018
  • 1.051 kez okundu

sezai akın, (2)

 

Çemişgezek ilçesinde İhlas Haber Ajansı (İHA) Muhabiri Sezai Akın’a eğitimciler tarafından teşekkür plaketi verildi.

Çemişgezek Yatılı Bölge Ortaokulunu idarecileri ve öğretmenleri İHA Çemişgezek Muhabiri Sezai Akın’ı ziyaret etti. Okul Müdürü Ahmet Kurt, beraberinde Müdür Yardımcısı Elif Sulanç Yıldız ve öğretmenler, İHA Muhabiri Akın’a ilçedeki başarılı eğitim ve öğretim çalışmalarını geniş kitlelere duyurulmasının yanı sıra ilçenin tanıtımına sağladığı katkıları nedeniyle teşekkür plaketi verdi.

Okul Müdürü Ahmet Kurt, “İlçemizin ve okulumuzun eğitimde süregelen başarısını ve etkinliklerini, bunun yanında ilçemizin güzelliklerini geniş kitlelere ulaştıran gazeteci Sezai Akın’a bire bir teşekkür etmek istedik” dedi.

Eğitim kadrolarından aldığı plaketin kendisini son derece mutlu ettiğini belirten, İHA Muhabiri Sezai Akın ise, “İnsanın severek yaptığı bir konuda takdir görmesi gerçekten çok güzel bir duygu.  Hele bu kadirşinas kişiler bir toplumun en önemli kesimini oluşturan öğretmenler olması hissiyatıma ayrı bir lezzet kattı. Sayısını bilmediğim kadar haberle aşığı olduğum bu toprağın bir evladı olarak, bu toprağa bir ses olmayı kendime görev edindim.  Acıyı ve mutluluğu, kaybı ve kazancı, en çokta başarıyı haberlerime taşımaya çalıştım. Gerçekte ana gayem bilinmeye değer olanları bilmeye değer olanlara ulaştırmak olmuştur.  Yatılı Bölge Ortaokulu’muzun kıymetli öğretmenleri, bilginin en önemli öğreticileri tarafından bu plakete layık görülmek beni öyle mutlu etti ki, bunu kelimelerle anlatmam eksik kalır.  Bu plaket bana doğru yolda ilerlediğime bir anlamda kanaat olmuştur.  Bugün yeniden bana taze bir heyecan katan,  Yatılı Bölge Ortaokulu’muzun Müdürü Ahmet Kurt beyefendiye, Müdür Yardımcısı değerli hanımefendi Elif Sulanç Yıldız’a ve mesaisini başarıya adayan okulun eğitim kadrolarına çok teşekkür ediyorum.  Bu kıymetli onurluğu en güzel şekilde saklayıp, bu nazik düşüncelerini her zaman hatırlayacağım” diye konuştu.

 

SEZAİ AKIN ÇEMİŞGEZEK (1) SEZAİ AKIN ÇEMİŞGEZEK (2) sezai akın, (2)

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ