Reklam
$ DOLAR → Alış: 5,76 / Satış: 5,78
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,57

Çemişgezek’te Eğitim Ve Öğretim Genel Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Çemişgezek’te Eğitim Ve Öğretim Genel Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
  • 12.09.2017
  • 1.938 kez okundu

okul güvenliği toplantısı (5)

Tunceli’nin Çemişgezek ilçesinde Kaymakam Harun Kazez’in  başkanlığında “okul güvenliği” toplantısı yapıldı.

Çemişgezek Öğretmevi çok amaçlı salonunda yapılan toplantıda yeni eğitim öğretim yılı döneminde alınacak güvenlik önlemleri ve eğitimde başarının arttırılması konularında fikir alışverişinde bulunuldu.

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy, Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir, Milli Eğitim Şube Müdürleri Vural Berker, Bedri Gülcemal Ardıç, Okul Aile Birliği Başkanları, Okul Müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ile Köy ve Mahalle Muhtarları katıldı.

Yeni eğitim ve öğretim yılının hayırlı olması dileklerinde bulunan Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, eğitim ve öğretim adına muhtemel eksiklikleri belirleyip bu eksikliler üzerinde çalışmak ve daha sonra bunların takibini gerçekleştirmek üzere bir araya geldiklerini söyledi.

Çemişgezek ilçesinin artık yurt genelinde eğitimdeki başarısıyla tanındığını söyleyen Kaymakam Kazez, “Eğitim adına gösterdiğimiz gayret ve çabaların boşa gitmediğini görüyoruz. Çocuklarımızın eğitimde gösterdikleri başarılar bizleri ziyadesiyle onurlandırıyor. Bu başarıyı sürekli hale getirmek için çok çalışmak zorundayız. Başarı konusunda doyumsuz olmalıyız.  Emeksiz yemek olmaz. Her çocuk ve gencimiz bizim için çok kıymetlidir.  Yarınlarımız, umutlarımız olan çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmeleri için bütün imkânlarımızı seferber ediyoruz.

Özellikle; taşımalı olarak öğrencilerimizi taşıyan araçların evinden okula kadar olan yol, trafik ve okul çevresi dahil güvenliklerinin sağlanması, en küçük bir sorunun yaşanmaması için gerekli bütün tedbirleri alacağız.” Dedi

okul güvenliği toplantısı (1) okul güvenliği toplantısı (2) okul güvenliği toplantısı (3) okul güvenliği toplantısı (4) okul güvenliği toplantısı (5) okul güvenliği toplantısı (7) okul güvenliği toplantısı (8) okul güvenliği toplantısı (9) okul güvenliği toplantısı (10) okul güvenliği toplantısı (11)

 

 

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ