Reklam
$ DOLAR → Alış: 13,39 / Satış: 13,45
€ EURO → Alış: 15,18 / Satış: 15,24

Çemişgezek’te Durum İzleme ve Değerlendirme Toplantısı yapıldı

Çemişgezek’te Durum İzleme ve Değerlendirme Toplantısı yapıldı
  • 27.03.2017
  • 3.064 kez okundu

kymkm (1)

 

 

Çemişgezek’te yapılan ve yapımı devam eden çalışmaların değerlendirilmesi, ilçenin muhtemel sorunları ve planlanan çalışmalarının görüşülmesi sebebiyle toplantı düzenlendi.

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez’in başkanlığında düzenlenen toplantıya, Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy, İlçe Jandarma Komutanı Özgür Çelebi, Kamu Kurumlarının Amirleri, Köy ve Mahalle Muhtarları ve Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri katıldı.

Toplantıda, eğitim, sağlık, tarım, turizm, Huzur – Güvenlik, köy ve mahallelerin genel sorunları başlıkları altında ilçe merkezi ile köylerin genel durumları görüşüldü.

Bütün katılımcıların fikirlerini beyan ettiği toplantıda, köy muhtarları köylerinin genel durumları hakkında bilgiler verdi. Sorunlarını dile getirdi.

Yakın zaman içerisinde, arzu eden vatandaşların katılacağı, geniş katılımlı bir toplantı planladıklarını belirten Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, “önümüzdeki süreçte vatandaşlarımızın hizmetlerden daha etkin yararlanması, aynı zamanda muhtemel sorunların daha etkin belirlenmesi için vatandaşlarımızla, çiftçilerimizle bir araya gelmeyi planlıyoruz.  Bizim kapılarımız vatandaşımızın sorun ve taleplerini dinlemek çözüm üretmek için her zaman açıktır. Bu günde ilçemizde ve köylerimizdeki muhtemel eksikleri sohbet ortamında ele alıp, çözüm odaklı görüşmeler yaptık. Gücümüz nispetinde eksiği olan köyümüzün olmaması için gayret gösteriyoruz.” Şeklinde ifadelere yer verdi.

Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy ve diğer kurumların amirleri de muhtarların sorunlarına kendi kurumları vasıtasıyla çözüm önerilerini paylaşırken, 2 saat süren toplantı dilek ve temennilerle son buldu.

kymkm (13) kymkm (12) kymkm (11) kymkm (10) kymkm (9) kymkm (8) kymkm (7) kymkm (6) kymkm (5) kymkm (4) kymkm (3) kymkm (2)

 

 

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ