Reklam
$ DOLAR → Alış: 13,76 / Satış: 13,82
€ EURO → Alış: 15,54 / Satış: 15,60

Çemişgezek’te Durum İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Çemişgezek’te Durum İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
  • 25.10.2017
  • 2.454 kez okundu

bb (4)

 

 

Çemişgezek’te  yapılan ve yapımı devam eden çalışmaların değerlendirilmesi, ilçenin muhtemel sorunları ve planlanan çalışmalarının görüşülmesi sebebiyle geniş katılımlı toplantı düzenlendi.

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez’in başkanlığında düzenlenen toplantıya İlçe Jandarma Komutanı Özgür Çelebi, Emniyet Amiri Serhan Halil Çakır, Yazı İşleri Müdürü Sebahattin Özçelik, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ile Köy ve Mahalle Muhtarları katıldı.

Toplantıda; eğitim, sağlık, tarım, turizm, Ulaşım ve Güvenlik gibi konularda köy ve mahallelerin genel durumu görüşüldü.

Bütün katılımcıların fikirlerini beyan ettiği toplantıda konuşan Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez açıklamasında, “Fırsat buldukça köy ziyaretlerimizle birlikte ilçe merkezimizde vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Vatandaşlarımızın fikir ve düşüncelerini son derece önemli görüyoruz.  İstiyoruz ki, alacağımız her kararda ve yapacağımız her çalışmada vatandaşlarımız fikir ortağımız olsun. Bu günde ilçe merkezimiz ve köylerimizdeki muhtemel eksiklikleri sohbet ortamında ele alarak çözüm odaklı görüşmeler yaptık. Gücümüz nispetinde eksiği ve problemi olan köyümüzün olmaması için gayret içerisindeyiz” dedi.

Düzenlenen toplantıyla birlikte ilçe esnafını da ziyaret ederek Kaymakam Kazez, ilçe esnafı ve çevredeki vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

 

b (1) b (2) b (3) b (4) b (5) b (6) b (7) b (8) b (9) bb (1) bb (2) bb (3) bb (4)

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ